4000 TL Hi-Fi oyuncu kulaklığı önerisi

Protein skin Full deri olduğu için tercih etmek istemedim. Umarım bu da iyidir?

Kişisel tercih ben bir kere onda rahat ettim bir daha başka tip pede bakacağımıda sanmıyorum.

Kişisel tercih ben bir kere onda rahat ettim bir daha başka tip pede bakacağımıda sanmıyorum.

Biraz önce vermişler kargoya kulaklı pedini bakalım ne zaman gelecek.

Kulaklık padleri bugün teslim edildi, çok daha konforlu ve rahat oldu.

IMG_20230327_193531.jpgIMG_20230327_200914.jpg
@Shuichi Tatsuo @Merdt

Son düzenleme:
Teşekkür ederim, kullandığım diğer kulaklıklara oranla bu padler ile çok yumuşak oldu.
F/P kelimesinin tam karşılığı diyebilirim. Ses konusunda herhangi bir sorun yaşamadım.

Hayırlı günlerde kullanın. Ben de alacağım bir ara ama ne zaman parayı denkleştirip alacağımı bilmiyorum.

Hocam konuyu güncele çekiyorum da ben de HD681 alacağım fakat bu kulaklığı aldıktan sonra ne almalıyım? Ses kartı almalı mıyım(anakartım B550M Mortar) ve mikrofon olarak ne önerirsiniz fp olarak yüksek bütçe olmadan.

Hocam konuyu güncele çekiyorum da ben de HD681 alacağım fakat bu kulaklığı aldıktan sonra ne almalıyım? Ses kartı alınır mı?(anakartım B550M Mortar) ve mikrofon olarak ne önerirsiniz fp olarak yüksek bütçe olmadan.

Yeni bir konu açaydın keşke.

Anakarta ALC1200 var fazlasıyla yeterli zaten gerek yok ses kartı almaya. Mikrofon olarak K669B, C1-u, ampligame gibi modellere bakabilirsiniz. +

Yeni konular

Geri
Yukarı