4000 TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Onyekuruu

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Kulaklık alacağım fakat bir kararsızlık içinde kaldım. Bilgi sahibi denemiş deneyimlemiş ya da araştırmış arkadaşların fikirlerine kulak misafiri olmak istiyorum. Bilgilendirmelerinizi, tavsiyelerinizi almak istiyorum. Net bir bütçe yok ama bu kulaklıklar 3,5 ila 4,2 arası. Farklı model önerilerine marka önerilerine açığım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Oyun ağırlıklı özellikle FPS oyunları için. En çok bu hoşuma gitti açıkçası ama özelliklerini karşılaştırmakta zorlanıyorum. Bu ikincisi. Bu üçüncüsü. Bu dördüncüsü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kulaklık alacağım fakat bir kararsızlık içinde kaldım. Bilgi sahibi denemiş deneyimlemiş ya da araştırmış arkadaşların fikirlerine kulak misafiri olmak istiyorum. Bilgilendirmelerinizi, tavsiyelerinizi almak istiyorum. Net bir bütçe yok ama bu kulaklıklar 3,5 ila 4,2 arası. Farklı model önerilerine marka önerilerine açığım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Oyun ağırlıklı özellikle FPS oyunları için. En çok bu hoşuma gitti açıkçası ama özelliklerini karşılaştırmakta zorlanıyorum. Bu ikincisi. Bu üçüncüsü. Bu dördüncüsü.

SteelSeries Artics 7+ kullanıyorum gayet memnunum sizin attıgınız PS5 için özel yapılmıştı sanırım yanlış biliyorda olabilirim bende siyahi var gayet memnunum şarjı da gayet iyi gidiyor.

SteelSeries Artics 7+ kullanıyorum gayet memnunum sizin attıgınız PS5 için özel yapılmıştı sanırım yanlış biliyorda olabilirim bende siyahi var gayet memnunum şarjı da gayet iyi gidiyor.
3,5K olanı mı diyorsun? Pc falan da yazıyor. Ps5 özelse sadece renk için mi özel tasarım için mi? Yoksa başka bir sebebi mi vardır anlayamadım. :(

RAZER Blackshark V2 Gaming Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL böyle bir şey yeter hocam 3.5 4 fazla bence bir kulaklık için.
Ms gh50 var bende. Kablolu kulaklık artık istemiyorum o yüzden bu tür ürünlere yöneldim teşekkür ederim.

Teşekkür ederim. Tavsiyenizden bir kaç gün önce onu da görmüştüm ama gözüm steel e kaydı açıkçası. Tasarımı beyazı özellikle çok hoş gerçekten etkilenmiştim.

Sizin kullandığınız ürünün linkini atabilir misiniz bana acaba?

3, 5K olanı mı diyorsun? PC falan da yazıyor. PS5 özelse sadece renk için mi özel tasarım için mi? Yoksa başka bir sebebi mi vardır anlayamadım. :(

Ms GH50 var bende. Kablolu kulaklık artık istemiyorum o yüzden bu tür ürünlere yöneldim teşekkür ederim.

Teşekkür ederim. Tavsiyenizden birkaç gün önce onu da görmüştüm ama gözüm Steel'e kaydı açıkçası. Tasarımı beyazı özellikle çok hoş gerçekten etkilenmiştim.

Sizin kullandığınız ürünün linkini atabilir misiniz bana acaba?

SteelSeries Arctis 7P Plus Wireless Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe sadece benimki Full siyah.

Evet araştırdım ps5 için gecikmesiz ses diyor. Buda pc oyunlarında geciklemi olabilir mi olur mu demek istiyor sizce?

SteelSeries kulaklıklarında içinde P veya X geçenler o konsollar için optimize edilmiş kulaklıklardır. PlayStation versiyonlarının bilgisayarda ufak bir sıkıntısı vardı sanırsam. Xbox versiyonları ise PlayStation 5 dahil tüm platformlarda kullanılabilmesiyle ünlü denilebilir aslında. Dongle üzerinde bulunan bir Switch ile Xbox ve USB arasında geçiş yapabildiğinizden her platformda kullanılabiliyor. Normal versiyon ise PlayStation'da çalışıyorken Xbox konsollarda çalışmıyor dolayısıyla X versiyonları tüm platformlarda kullanılabilir oluyor. Chatmix özelliğine önem veriyorsanız hiçbir versiyonda PlayStation üzerinde chatmix kullanılamıyor buna P versiyonu da dahil. Eğer konsol kullanmıyorsanız bilgisayar versiyonunu alıp geçin tabii.

SteelSeries kulaklıklarında içinde P veya X geçenler o konsollar için optimize edilmiş kulaklıklardır. PlayStation versiyonlarının bilgisayarda ufak bir sıkıntısı vardı sanırsam. Xbox versiyonları ise PlayStation 5 dahil tüm platformlarda kullanılabilmesiyle ünlü denilebilir aslında. Dongle üzerinde bulunan bir Switch ile Xbox ve USB arasında geçiş yapabildiğinizden her platformda kullanılabiliyor. Normal versiyon ise PlayStation'da çalışıyorken Xbox konsollarda çalışmıyor dolayısıyla X versiyonları tüm platformlarda kullanılabilir oluyor. Chatmix özelliğine önem veriyorsanız hiçbir versiyonda PlayStation üzerinde chatmix kullanılamıyor buna P versiyonu da dahil. Eğer konsol kullanmıyorsanız bilgisayar versiyonunu alıp geçin tabii.
Merhaba teşekkür ederim ilginiz ve bilginiz için. Bilgisayar versiyonu bu oluyor yani dimi?

Yeni konular

Geri
Yukarı