4000 TL kasa toplama

Bütçe
4000
Ryzen 3 3100: 1010 TL

B450M S2H anakart: 545 TL

8GB 3000MHz DDR4 RAM: 298 TL

500W 80+ PSU: 332 TL

Kasa: 325 TL

SSD: 268 TL

Ekran kartı: Ekran kartı olarak ikinci ele yönelmenizde fayda var 1250 TL ye sıfır ve kaliteli ekran kartı bulmak gerçekten zor.
4000 TL sadece kasa toplamak istiyorum, yardimci olursaniz sevinirim.
Toplama değil hazır sistem tercih ederseniz buna da bakabilirsiniz bütçenizi 100 TL aşıyor ama güzel bir sistem.

Ekran Alıntısıı.PNG

Ryzen 3 3100: 1010 TL

B450M S2H anakart: 545 TL

8GB 3000MHz DDR4 RAM: 298 TL

500W 80+ PSU: 332 TL

Kasa: 325 TL

SSD: 268 TL

Ekran kartı: Ekran kartı olarak ikinci ele yönelmenizde fayda var 1250 TL ye sıfır ve kaliteli ekran kartı bulmak gerçekten zor.

Toplama değil hazır sistem tercih ederseniz buna da bakabilirsiniz bütçenizi 100 TL aşıyor ama güzel bir sistem.

Ekran Alıntısıı.PNG

Eğer bütçenizi 100 TL artırabilirseniz bunu tavsiye ederim.

Toplam Fiyat = 4236 TL

Toplam Fiyat = 4236 TL
Hocam o 550W 80+ C4 uymamış ama o sisteme :)
Gametech PSU alınmaz.

Toplam Fiyat = 4236 TL
Her konuya şu C4'ü atıp durmaktan vazgeçin artık. Bütün 4000 TL'lik sistem toplama konularını bulup tek tek bu rezalet sistemi mi atıyorsunuz? Bu üçüncü oldu. Siz laftan anlamıyorsunuz herhalde.

Her konuya şu C4'ü atıp durmaktan vazgeçin artık. Bütün 4000 TL'lik sistem toplama konularını bulup tek tek bu rezalet sistemi mi atıyorsunuz? Bu üçüncü oldu. Siz laftan anlamıyorsunuz herhalde.
Sistem gayet güzel. PSU daha iyisini seçmek isterdim ancak bütçeye göre bunu koyabiliyorum. Ağlamaya devam et.

Sistem gayet güzel. PSU daha iyisini seçmek isterdim ancak bütçeye göre bunu koyabiliyorum. Ağlamaya devam et.
Bak sen, artık çok giriş seviyesi bir A320 anakart, bu devirde HDD, üç tarafı tamamen cam olan kalitesizlik abidesi kasa, ne olduğu belirsiz 2 ay sonra çöp olacak, 550W değil, belki 400W bile veremeyecek bir PSU'yu öneriyorsun, üstüne bir de savunuyorsun.

Asıl bunu satın alan adamı ağlatmak için çok güzel bir sistem olmuş, Her şeyin en kötüsünü koyup, 4200 liraya R3 3100 ve 1650 Super sığdırdım demeyi biz de biliyoruz! Pıtırcığa bak sen bir de ağlama falan diyor🤣

Böyle saçma sapan laflar etmeyi bir an önce bırakmanı tavsiye ederim. Yaşını çok belli ediyorsun.

Sistem gayet güzel falan değil. Biliyorum ve araştırıyorum ki kötü olduğunu söylüyorum. Kötü dedikçe güzel demeye devam ediyorsun. Niye güzel miş? Sen topladın diye güzel mi oldu? PSU daha iyisini seçebilirsin. O bütçeye bir sürü alternatif varken gidip şu C4'ü her 4000 TL sistem toplama konusuna atıyorsun. Ayrıca sistem güzel falan değil. Neden güzel olduğunu açıkla desem onu bile açıklayamazsın.

Anakart A320. Overclock imkanı yok. 4. nesil Ryzen işlemcilere destek sunmuyor.

Sistemde SSD yok. HDD koymuş bir de bana diyor ki "ben 2 sene SSD'siz kullandım". Sen kullansan ne değişir? Bu HDD'nin yavaşlığını değiştirecek bir neden değil.

Kasanın hava akışı berbat. Önden hava girmiyor ki arkadan çıksın? Sistem içindeki bileşenler fazla ısınacak ve dolayısıyla performansı düşecek. O yüzden beklenilen performans elde edilemeyecek.

Güç kaynağı zaten kalitesizliğin dibine vurmuş bir ürün. Anlatmama hiç gerek bile yok. Bu konuda @gravityguv dışında herkes biliyordur PSU'nun kalitesini.

Geri
Yukarı