4000 TL kulaklık onerısı

Bütçe
4000

nebulouscookies

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, birkaç gün önce SteelSeries Arctis 9 Wireless modelini aldım ve kullanmaya başladım. Sesleri tatmin edici şekilde olsa da mikrofonu kullanıp test ettiğimde tamamen yine mikrofonun vasat bir durumda olduğunu, memnun kalmadığımı fark ettim. Diğer steelseries modellerini de incelediğimden dolayı herhangi bir SteelSeries modelini almak istemediğimi baştan belirtmek istiyorum.

7.1 Wireless ses ve mikrofonunu test ettiğimde pişman olmayacağım bir kulaklık önerisi alabilirim.
(Harici mikrofon&kulaklık önerisini de değerlendirebilirim.)

Son düzenleme:
Oyun için ise, iki kulaklığında incelemelerine bakarak alınız ;

Virtuoso modelini kendim kullanıyorum. Ses konusunda bas aşığı değilseniz tatmin eder mikrofon konusunda ise beni gayet tatmin etti. Ancak kulağınız büyükse 1-2 hafta ağrı yapabilir.

Oyun için ise, iki kulaklığında incelemelerine bakarak alınız;

Virtuoso modelini kendim kullanıyorum. Ses konusunda bas aşığı değilseniz tatmin eder mikrofon konusunda ise beni gayet tatmin etti. Ancak kulağınız büyükse 1-2 hafta ağrı yapabilir.

Virtuoso modelini inceledim , şuan için listemde duruyor çok temiz bir mikrofonu var fakat ses kalitesi olarak arctis 9 modelinden ne denli ilerde&geride onu henüz incelemedim.

Virtuoso modelini inceledim, şu an için listemde duruyor çok temiz bir mikrofonu var fakat ses kalitesi olarak Arctis 9 modelinden ne denli ileride&geride onu henüz incelemedim.

Ben SteelSeries ürünlerini kullandım. Açıkçası Arctis Pro versiyonu dışında hepsi abartılmış geliyor. Virtuoso incelendikten sonra kesinlikle Blackshark'a bakın.

Bunu araştırabilirsiniz. Sennheiser taş gibi markadır üzeceğini sanmam.

Ben SteelSeries ürünlerini kullandım. Açıkçası Arctis Pro versiyonu dışında hepsi abartılmış geliyor. Virtuoso incelendikten sonra kesinlikle Blackshark'a bakın.
Virtuoso'yu biraz daha inceleme fırsatım oldu , kablo takılı değilken wireless üzerinde kullanıyorken ses performansı düşüyor ve 7.1 özelliği aktif edilmiyormuş sanırım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı