4000 TL kumaş oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
4000
2800 3000 TL arası bir fiyata future gray + kol pedi almıştım 2021 Kasım'da.
Oldukça memnunum ben herhangi bir sorun görmedim taş gibi sağlam oturması da rahat yani.
Ayaklar metal vs. onları ürün açıklamasından okumuşsunuzdur.

Future coal aldım beklemedeyim, umarım fiyatına değer. Kol pedi ile birlikte 3900a geldi.

2800 3000 TL arası bir fiyata future gray + kol pedi almıştım 2021 Kasım'da.
Oldukça memnunum ben herhangi bir sorun görmedim taş gibi sağlam oturması da rahat yani.
Ayaklar metal vs. onları ürün açıklamasından okumuşsunuzdur.
Benim için en önemli nokta terletmemesi ve kumaşının kaliteli olması. Bu konu hakkında deneyimlerin nasıl ? Leke silmesi kolay mı ?

Benim için en önemli nokta terletmemesi ve kumaşının kaliteli olması. Bu konu hakkında deneyimlerin nasıl? Leke silmesi kolay mı?

Kumaşı kaliteli gerçekten uzun kullanımda sorun yaratacağını sanmıyorum şu ana kadar bir sıkıntı da yaşamadım terletmedi ama yazın (Antalya'da yaşıyorum) durduğun yerde bile terliyorsun :D yani orası öyle maalesef
Deri kadar terletmez zaten
Leke silme için de yanında mikrofiber bez + bakım seti gönderiyorlar zaten silmesi kolay olur diye düşünüyorum.

Kumaşı kaliteli gerçekten uzun kullanımda sorun yaratacağını sanmıyorum şu ana kadar bir sıkıntı da yaşamadım terletmedi ama yazın (Antalya'da yaşıyorum) durduğun yerde bile terliyorsun :D yani orası öyle maalesef
Deri kadar terletmez zaten
Leke silme için de yanında mikrofiber bez + bakım seti gönderiyorlar zaten silmesi kolay olur diye düşünüyorum.
Soru işaretlerimi giderdiğin için teşekkürler 👍🏻👍🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı