4000 TL Laptop Tavsiyesi

Raitors

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 4000 TL laptop ariyorum, ama içinde SSD olup 7200 RPM HDD olan bir laptop. Önerileriniz için teşekkürler

Monster Abra A5 V7.2.1 ve özelleştir seçeneğinden HDD ekleyebilirsin. SSD olanı seç böyle yaparsan daha ucuz olur.

Dell in o ürününde bir çok sıkıntı mevcutmuş kullanan arkadaşlarımızın başka forumlardaki yazılarından biliyorum ışık sızması çıkma ihtimali yüksek AYRICA ileriye dönük bir laptop. Değil şöyle söyleyeyim en fazla hafıza 16 gb arttırılabiliyor ve ddr3 ama msi ve Monster 32 GB a kadar destekliyor ve ddr4 ramler
Msi ın AYRICA o modeli bende alacaktım fakat TN panelmiş yani renk açısından düşük kalan gecikmesi süresi iyi olan bir model bana görüntü önemli sonuçta işimiz görüntü (bilgisayar&web prog ) o yüzden Monster abra a7 v6.5 modeline ips ekran ekleyip alacağım

Dell in o ürününde bir çok sıkıntı mevcutmuş kullanan arkadaşlarımızın başka forumlardaki yazılarından biliyorum ışık sızması çıkma ihtimali yüksek AYRICA ileriye dönük bir laptop. Değil şöyle söyleyeyim en fazla hafıza 16 gb arttırılabiliyor ve ddr3 ama msi ve Monster 32 GB a kadar destekliyor ve ddr4 ramler
Msi ın AYRICA o modeli bende alacaktım fakat TN panelmiş yani renk açısından düşük kalan gecikmesi süresi iyi olan bir model bana görüntü önemli sonuçta işimiz görüntü (bilgisayar&web prog ) o yüzden Monster abra a7 v6.5 modeline ips ekran ekleyip alacağım
Kopyala yapıştır yaptım ondan böyle oldu başka bir arkadaşa bu mesajla öneride bulunmuştum

Teşekkürler,
Sizce hangisini almaliyim ?
Ben hem oyun oynama amaçlı hem de web sitesi tasarlama , c# kullanmak amaçlı alacağım.
Tn panel çok mu geride kalıyor? IPS gerekli mi ?
Cevaplar için teşekkürler.

Teşekkürler,
Sizce hangisini almaliyim ?
Ben hem oyun oynama amaçlı hem de web sitesi tasarlama , c# kullanmak amaçlı alacağım.
Tn panel çok mu geride kalıyor? IPS gerekli mi ?
Cevaplar için teşekkürler.

Başka bir forumda kullanan kişiler gözle görülür ve ciddi şekilde geride kaldığını çizim grafik işleri için uygun olmadığını söylüyor o yüzden bende Monster a IPS panel ekleyip almayı düşünüyorum sana da IPS panel almanı tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı