4000 TL oyuncu kulaklığı önerisi

batuhandivrik

Kilopat
Daha fazla  
Maksimum bütçem 4000 TL'dir. Daha çok oyun amaçlı kullanacağım. Valorant tarzı oyunlar oynuyorum genel olarak. Kablosuz önerisinde bulunursanız sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Cloud Alpha öneririm. 300+ saat gidiyor şarjı.

Cloud 2 kablosuz modelini beğenmediğim için sattım aynı şekilde olsun istemiyorum o yüzden pek düşünmediğim bir model. Neden beğenmediğimi sorarsanız da uzun süre kullanımda hele de yazın çok terletiyor. Bir de dışarıda kullanıma uygun da bir şey arıyorum açıkçası.

Nova 7 almayı düşündüm ama emin olamadım.

Cloud 2 kablosuz modelini beğenmediğim için sattım aynı şekilde olsun istemiyorum o yüzden pek düşünmediğim bir model. Neden beğenmediğimi sorarsanız da uzun süre kullanımda hele de yazın çok terletiyor. Bir de dışarıda kullanıma uygun da bir şey arıyorum açıkçası.

Nova 7 almayı düşündüm ama emin olamadım.
Nova'lar da iyi hocam tercih edilebilir. Dışarda kullanmaya uygun olarak Barracuda Pro bakabilirsiniz.

Hocam G733'e ne dersiniz? Hafif onlar, pedleri deri de değil. Mici sökülebiliyorsa şayet, dışarda da kullanılabilir.

Hocam G733'e ne dersiniz? Hafif onlar, pedleri deri de değil. Mic'i sökülebiliyorsa şayet, dışarıda da kullanılabilir.

Şu an neredeyse nova 7 ile G733 arasındayım. Hangisi daha iyidir? Hangisini almak daha mantıklı bilemedim. İkisi arasından birini tercih edeceğim. Ama nova 7'nin bluetootha sahip olması da bir artı ve çekiyor beni biraz. İkisi de güzel kulaklık bilemedim.

Şu an neredeyse nova 7 ile G733 arasındayım. Hangisi daha iyidir? Hangisini almak daha mantıklı bilemedim. İkisi arasından birini tercih edeceğim. Ama nova 7'nin bluetootha sahip olması da bir artı ve çekiyor beni biraz. İkisi de güzel kulaklık bilemedim.
Hocam bluetooth bir artı, üstüne Nova 7'nin gecikmesi 17ms, G733 ün 102ms imiş. Nova 7 önde gibi. Rtings.com compare tool ile kafa kafaya kıyaslatabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı