4000 TL Sistem Öneri

mertcan erkale

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşım senin de Bayramın Mübarek olsun :)

GTX 970 terine R9 390 alabilirsin karar senin ben kendi sistemime Asus Strix R9 390 DirectCU III seçtim bence --- GTX 970 daha iyi bir seçim olucaktır sen nası istersin bilmem tabi :)

Merhaba arkadaşım senin de Bayramın Mübarek olsun :)

GTX 970 terine R9 390 alabilirsin karar senin ben kendi sistemime Asus Strix R9 390 DirectCU III seçtim bence --- GTX 970 daha iyi bir seçim olucaktır sen nası istersin bilmem tabi :)

Ben gtx970 gigabayte g1 serisini tercih ettim gayet memnunum 3 fanı ile harikalar yaratıyor. Ultra, very hith ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsin fiyat açısındanda asus ve msi nazaran birazcık daha ucuz ve kaliteli iyi sosyaller.

GIGABYTE GTX970 WindForce 3X G1 GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Afedersiniz ama ne yapmaya çalışıyorsunuz. Konu FanBoy lar ile dolmuş. Bu kadar Nvidia'cılık olur mu? @mertcan erkale Arkadaşım bu sistemi toplarsan çok çok çok daha iyi olur. R9 390x GTX 970 den yaklaşık %35-40 daha performanslı bir karttır. İ5 4690k Seni çok iyi idare edecektir. Render yapmıyorsan oyun için i7 işlemci biraz gereksiz görüyorum. Canın O.C yapmak isterse 1-2 aya para toplar h80i alırsın. O zamana kadar stok fan O.C yapmassan seni idare edecektir.
Screenshot (1).png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ali ve Recep abinin asus strix R9 390x dicextcu ııı incelemesi R9 390 içinde üretiliyor yani aynı kart r9 390 directcu ııı olanı alırdın yine 3 fan ve şahane bir görüntü ile güzel bir oyun keyfi sürerdin

Afedersiniz ama ne yapmaya çalışıyorsunuz. Konu FanBoy lar ile dolmuş. Bu kadar Nvidia'cılık olur mu? @mertcan erkale Arkadaşım bu sistemi toplarsan çok çok çok daha iyi olur. R9 390x GTX 970 den yaklaşık %35-40 daha performanslı bir karttır. İ5 4690k Seni çok iyi idare edecektir. Render yapmıyorsan oyun için i7 işlemci biraz gereksiz görüyorum. Canın O.C yapmak isterse 1-2 aya para toplar h80i alırsın. O zamana kadar stok fan O.C yapmassan seni idare edecektir.
Eki Görüntüle 88827
750W güç kaynağı koyup Gaming 3 önermen deki mantığı anlayamadım.

750W güç kaynağı koyup Gaming 3 önermen deki mantığı anlayamadım.
O kadar parası olan birinin ilerde crossfireX yapması muhtemel değil mi? Onun için 750W koydum. r9 390x maxwell ile de yapılmadığı için haliyle sömürecek.
Z97 gaming 3 ü küçümsemenin nedenini anlamadım? h97 gaming 3 önerilirken neden z97 gaming 3 ler küçümseniyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı