4000 TL sistem önerisi

SamoBey

Femtopat
Elimde şu an 3100 TL gibi bir para var. 900'u aılem çıkar diye düşünüyorum. Elimde 1 TB harddisk ve RAM var. RAM'ler ya DDR3 16 GB olacak ya da DDR4 8 GB olacak. Ona gore bakarsanız sevinirim.
Elinizden geldiğince ucuz olursa sevınırım Fortnite'ı Low'da 70 80 FPS oynatsın yeter CS:GO valoyuda açar zaten :)

Yer
O_O
16 GB RAM yapmanızı öneririm. Bir de SSD'yi çıkartıp şunu alın. Elinizdeki RAM kaç GB?

KS
S

SamoBey

Femtopat
16 GB RAM yapmanızı öneririm. Bir de SSD'yi çıkartıp şunu alın. Elinizdeki RAM kaç GB?
belirttiğim gibi ya 16 GB DDR3 olucak ya da 8 GB DDR3 OLUCAK

KS
S

SamoBey

Femtopat
Elinizdeki RAM'in kaç GB olduğunu bilmiyor musunuz? Neyse zaten o RAM'ler işinize yaramaz DDR4 sistem toplu

Laptop almıştım yanında kasa monitör ve PS3 vermiştim adam satmış onları o yuzden hangısını ıstersek onu alacağız o yuzden

SSD almamıza gerek var mı 1 TB harddiskim var zaten.

Yer
O_O
Laptop almıştım yanında kasa monitör ve PS3 vermiştim adam satmış onları o yuzden hangısını ıstersek onu alacağız o yuzden.

SSD almamıza gerek var mı 1 TB harddiskim var zaten.

DDR4 sistem topladığımız için o RAM'ler işinize yaramaz. Elinizde HDD var fakat SSD'siz Windows 10 da kullanılmaz isterseniz yukarıda attığım SSD'yi 128 GB a düşürüp fiyatı azaltabilirsiniz.

kade

Femtopat
SSD ekleyebilecekken eklememek olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca forum içerisinde Türkçeyi düzgün kullanmaya dikkat etmenizi öneririm "SamoBey".

Yeni konular

Yukarı