4000 TL sistem önerisi

SamoBey

Femtopat
Daha fazla  
Elimde şu an 3100 TL gibi bir para var. 900'u aılem çıkar diye düşünüyorum. Elimde 1 TB harddisk ve RAM var. RAM'ler ya DDR3 16 GB olacak ya da DDR4 8 GB olacak. Ona gore bakarsanız sevinirim.
Elinizden geldiğince ucuz olursa sevınırım Fortnite'ı Low'da 70 80 FPS oynatsın yeter CS:GO valoyuda açar zaten :)

16 GB RAM yapmanızı öneririm. Bir de SSD'yi çıkartıp şunu alın. Elinizdeki RAM kaç GB?

16 GB RAM yapmanızı öneririm. Bir de SSD'yi çıkartıp şunu alın. Elinizdeki RAM kaç GB?
belirttiğim gibi ya 16 GB DDR3 olucak ya da 8 GB DDR3 OLUCAK

Elinizdeki RAM'in kaç GB olduğunu bilmiyor musunuz? Neyse zaten o RAM'ler işinize yaramaz DDR4 sistem toplu

Laptop almıştım yanında kasa monitör ve PS3 vermiştim adam satmış onları o yuzden hangısını ıstersek onu alacağız o yuzden

SSD almamıza gerek var mı 1 TB harddiskim var zaten.

Laptop almıştım yanında kasa monitör ve PS3 vermiştim adam satmış onları o yuzden hangısını ıstersek onu alacağız o yuzden.

SSD almamıza gerek var mı 1 TB harddiskim var zaten.

DDR4 sistem topladığımız için o RAM'ler işinize yaramaz. Elinizde HDD var fakat SSD'siz Windows 10 da kullanılmaz isterseniz yukarıda attığım SSD'yi 128 GB a düşürüp fiyatı azaltabilirsiniz.

SSD ekleyebilecekken eklememek olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca forum içerisinde Türkçeyi düzgün kullanmaya dikkat etmenizi öneririm "SamoBey".

Yeni konular

Geri
Yukarı