4000 TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan YGTM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 837
Bütçe
3000-4000

YGTM

Zeptopat
Daha fazla  
İyisinden PC arıyorum. Bütçe olarak 3000-4000 arası 2. el sıfır fark etmez kendim cesaret edip bakamadım. Burada herkes iyi niyetli olabileceğini düşündüğüm için nereden alabilirim diye sormak istedim. Letgo olsun sahibinden olsun kimler satıyor yardım almak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa maalesef bilmiyorum ve biraz geçmiş olabilir. Değişik önerisi olan yazabilir. Fazla anlamam.

KUTULU FATURALI GARANTİLİ GAMER PC ( PARÇA SATIŞI VARDIR ) - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 994374604 5600 TL.

Kasa maalesef bilmiyorum ve biraz geçmiş olabilir. Değişik önerisi olan yazabilir. Fazla anlamam.

İyi ama bütçe sınırlı 3200 MHz RAM. Biraz fazla gibi 2600 MHz CL 16 RAM daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyisinden PC arıyorum. Bütçe olarak 3000-4000 arası 2. el sıfır fark etmez kendim cesaret edip bakamadım. Burada herkes iyi niyetli olabileceğini düşündüğüm için nereden alabilirim diye sormak istedim. Letgo olsun sahibinden olsun kimler satıyor yardım almak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.
1050Ti zaten 3bin olmuş, bu fiyata sistem bulmak çok zor.

3600X APU işlemci değil. Böyle bir sistem kurulmak istenirse 3600G kullanılması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı