4000 TL sistem toplama önerisi

Bütçe
4000
F/P olarak iyi bir kasa. Düşük bütçede Zalman S2 ile bu ürün gayet iyi.
Son bir sorum daha var. Neden B460 anakart ile i5 10400F önerdiniz? İşlemci güçlü ama H410 ve B460 anakartlarda 11. nesil işlemci desteği olmayacak. Yükseltirken sistemi sorun çıkarabilir arkadaşa.

Son bir sorum daha var. Neden B460 anakart ile i5 10400F önerdiniz? İşlemci güçlü ama H410 ve B460 anakartlarda 11. nesil işlemci desteği olmayacak. Yükseltirken sistemi sorun çıkarabilir arkadaşa.

Normalde bende o modeli önermem fakat arkadaş anakart ve işlemciye "abanmak istiyorum" yazdığından dolayı önerdim. İleri de yükseltme yapılmayacağını varsayarak önerdim diyelim.

Hocam hem kart eski hemde çok pahalıya satılıyor.
Ama bu bütçede maalesef 1050ti'dan iyisi yok. @Afur
Ancak bana kalırsa ikinci el alınmalı bu kart. Yada ikinci el RX470 alınabilir.

Arkadaşlar kendimi 5000'e kadar zorlayabilirim. Bugün almam 1 ay sonra alırım sorun değil o. Yeter ki bana uzun yıllar sorun çıkarmayacak güçlü bir bilgisayar toplayalım.
Normalde bende o modeli önermem fakat arkadaş anakart ve işlemciye "abanmak istiyorum" yazdığından dolayı önerdim. İleri de yükseltme yapılmayacağını varsayarak önerdim diyelim.
Hocam en önemli bulduklarım onlar. Ama tabi tavsiyelere de açığım. Bilgisayar toplamadan pek anlamam açıkçası
Ancak bana kalırsa ikinci el alınmalı bu kart. Yada ikinci el RX470 alınabilir.
Güven duyamıyorum ikinci ele hocam.
Yok mu başka sistem önerileriniz? @Efeisot Kmr @GFYT @sSombrero

Son düzenleme:

Geri
Yukarı