4000 TL sistem toplama

2 tane olacak şekilde:

Ekran kartı mümkünse bu da olabilir:

zWormz Gaming testini yaptı, buyurun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yalnız buradaki işlemci r7 3700x

2 Tane olacak şekilde:

Bu da olabilir ama tek bir yerden almak istiyorum beklemek istemiyorum İtopya'dan Ryzen yerine 10100 ile değiştirebilirim.

Yalnız buradaki işlemci r7 3700x

Bu da olabilir ama tek bir yerden almak istiyorum beklemek istemiyorum İtopya'dan Ryzen yerine 10100 ile değiştirebilirim.
Tek bir yerden alırsanız çok pahalı tutabilir ve özellikleri de düşük kalabilir. O yüzden tek bir yerden almanız önerilmez. 10100 değil de 10100F öneririm.

Darboğaz olmasın diye 3700X kullanılıyor. 10100F sorunsuz beslediğinden FPS değerleriniz aynı olacaktır, bir fark yok.

İtopya'da olan sistemi almayın. Berbat, lütfen almayın.

@Denji Pollux 3T-10'da 1650S var, sizin attığınız sistemden daha üstün.
Fikrimi değiştirdim şuan ıntel alıcam GameGaraj da indirim kodu varmı

Alakası bile yok. 10100F stok soğutucu ile bile ısınmıyor. Intel ısınıyor, AMD ısınıyor falan filan iddiaları yalan.
Zaten direk komple markanın ısınması çok saçma. Hadi bir model olur stok fan ile ısınır da komple AMD ya da İntel işlemcilerin tamamının ısınması imkanız.

Tek bir yerden alırsanız çok pahalı tutabilir ve özellikleri de düşük kalabilir. O yüzden tek bir yerden almanız önerilmez. 10100 değil de 10100F öneririm.
Evet ama kendim toplamak istemiyorum dixüstü bilgisayar temizledim parçalarını söküp taktım ama masaüstünde kendime güvenmiyorum o yüzden hazır sistem almak istiyorum
Zaten direk komple markanın ısınması çok saçma. Hadi bir model olur stok fan ile ısınır da komple AMD ya da Intel işlemcilerin tamamının ısınması imkanız.

Yalan olabilir doğrudur.

Darboğaz olmasın diye 3700X kullanılıyor. 10100F sorunsuz beslediğinden FPS değerleriniz aynı olacaktır, bir fark yok.

İtopya'da olan sistemi almayın. Berbat, lütfen almayın.

@Denji Pollux 3T-10'da 1650S var, sizin attığınız sistemden daha üstün.
Anlamadım? Benim attığım sistem 1650S hatta 1660S değil mi yoksa yanlış mı görüyorum :D?

Anlamadım? Benim attığım sistem 1650S hatta 1660S değil mi yoksa yanlış mı görügör.

2 Tane olacak şekilde:

En baştan okumanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı