4000 TL telefon önerisi

GanymedeW

Decapat
Daha fazla  
Aradaşlar telefonum bozuldu ve yeni bir telefon almam lazım. Max 4000 TL olacak şekilde telefon önerisinde bulunmanızı istiyorum. Huawei olmazsa iyi olur.

Samsung'tan Galaxy M51 ve A71 önerebilirim. Realme'den 7 Pro ve 6 Pro'ya bakabilirsiniz. Huawei istememişsiniz ama yine de düşünürsünüz diye Nova 5T ve P40 Lite öneririm.

Deneysel bir telefon, berbat bir yazılım kalitesi ve diğer markalara nazaran daha düşük kalite kasa malzemesi nedenlerinden dolayı alınabilir durmuyor.

Yazılım kalitesi mi? Gayet kendim Xiaomi kullanıyorum ve yazılımı gayette iyi. Düşük kasa malzemesi de derken? Plastik mi kullanılmış telefonda? Alan arkadaş da zaten büyük ihtimal kılıf takar.

Yazılım kalitesi mi? Gayet kendim Xiaomi kullanıyorum ve yazılımı gayette iyi. Düşük kasa malzemesi de derken? Plastik mi kullanılmış telefonda? Alan arkadaş da zaten büyük ihtimal kılıf takar.

Sırf siz sorun yaşamadınız diye MIUI iyi diye bir şey yok. Arka kapak plastik bu arada, fakat ben bunu kast etmedim. Kullanılan malzemenin kalitesini belirtmiştim, türünü değil. Son olarak MIUI kadar yazılım şikayetine sahip bir marka daha söyler misiniz? Son olarak kullandığınız telefonun deneysel bir cihaz olduğunu belirtirim, kamerası diğer cihazlardaki kameralar kadar kararlı çalışmıyor.

Sırf siz sorun yaşamadınız diye MIUI iyi diye bir şey yok. Arka kapak plastik bu arada, fakat ben bunu kast etmedim. Kullanılan malzemenin kalitesini belirtmiştim, türünü değil. Son olarak MIUI kadar yazılım şikayetine sahip bir marka daha söyler misiniz? Son olarak kullandığınız telefonun deneysel bir cihaz olduğunu belirtirim, kamerası diğer cihazlardaki kameralar kadar kararlı çalışmıyor.

Kendim Redmi Note 8, kardeşim Redmi 8 kuzenim Redmi Note 8 Pro, 2-3 arkadaşım daha Xiaomi kullanıyor. Hepsi de memnun. Kamerası da iyi bu arada. Kamerasından ben gayet memnunum. Annem 6S'den çok daha iyi olduğunu söylüyor kamerasının. Ara sıra 6S düzgün çekemeyince anneme veriyorum telefonu.

Google uygulamaları Huawei desteklemediği için amak istemiyorum. Oppo Reno 4 Lite nasıl

MediaTek işlemcili telefonlara uzun ömürlülük konusunda pek sıcak bakmıyorum. Ayrıca Huawei'de bulunan Huawei mobil servisleri, Google servislerinden çok daha stabil ve daha az kaynak tüketip daha az pil harcıyor. P40 Lite'taki Kirin 810, Poco X3'te bulunan SD732G'den çok daha güçlü bir işlemci.

Aradaşlar telefonum bozuldu ve yeni bir telefon almam lazım. Max 4000 TL olacak şekilde telefon önerisinde bulunmanızı istiyorum. Huawei olmazsa iyi olur.
  • Realme 6 ya da 7 Pro
  • Samsung Galaxy A71
  • Oppo Reno 4 Lite
Aslında Huawei P40 Lite'da alacaktım listeye ama istemediğiniz için yazmadım. Ama yazdıklarım arasında açık ara en iyi cihaz P40 Lite.

Geri
Yukarı