4000 TL telefon önerisi

Hocam 4 yıldır J7 2016 kullanıyorum kaç kere fırlattım düşürdüm hala sapasağlam. A52'nin tüm özelliklerini beğendim ama arka kapağı plastikmiş ve yamuluyormuş doğru mudur?

Hocam evet plastik ama yamulma sorunu yeni parti cihazlarda düzeltildi.
Bu bütçedeki cihazların çoğu zaten plastik bildiğim kadarıyla.

Hocam evet plastik ama yamulma sorunu yeni parti cihazlarda düzeltildi.
Bu bütçedeki cihazların çoğu zaten plastik bildiğim kadarıyla.

Şu anki telefonumun arkası da plastik. Eski olmasına rağmen çok sağlam bir telefon. Umarım A52 de sağlamdır. Telefonu internetten alacağım için eski sürüm gönderebilirler mi? Bir de Parmak izinin ekranda olması bir sorun teşkil eder mi?

Şu anki telefonumun arkası da plastik. Eski olmasına rağmen çok sağlam bir telefon. Umarım A52 de sağlamdır. Telefonu internetten alacağım için eski sürüm gönderebilirler mi? Bir de parmak izinin ekranda olması bir sorun teşkil eder mi?

Hayır hocam herhangi bir sorun teşkil etmez.
Hocam eski, yeni derken kastettiğim şey fabrikadan çıkma tarihi.
Büyük ihtimalle eski tarihlilerin hepsi satılmıştır ya da Samsung almıştır.

Mağazadan alsanız bile aynı durumla karşılaşabilirsiniz, hatta mağazalarda genelde direk depodan getirmedikleri için daha yüksek bu ihtimal.

Hayır hocam herhangi bir sorun teşkil etmez.
Hocam eski, yeni derken kastettiğim şey fabrikadan çıkma tarihi.
Büyük ihtimalle eski tarihlilerin hepsi satılmıştır ya da Samsung almıştır.

Mağazadan alsanız bile aynı durumla karşılaşabilirsiniz, hatta mağazalarda genelde direk depodan getirmedikleri için daha yüksek bu ihtimal.

Sağ olun hocam her şey için. Bakacağım artık A52'yi iyi bir satıcıdan uygun fiyata bulursam alacağım. Bulamazsam 4150'ye Mi'nin kendi sitesinden Note 10 Pro 8/128 alırım.

Geri
Yukarı