4000 TL telefon önerisi

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 4-4.5 senedir kullandığım Samsung Galaxy J5 2016 model telefonum artık miladını doldurdu. Instagram, WhatsApp gibi uygulamalara girince ekran yeşil olacak şekilde acayip bir şeyler oluyor. Telefonla çok günüm geçmez Instagram, WhatsApp, Netflix, YouTube ve ağırlıkla müzik gibi günlük uygulamaları kullanırım. Arada vakit öldürmek için town of salem gibi basit çaplı oyunlar oynarım. Performanstan ziyade sunmuş olduğu özellikler (adım sayar gibi hayatı kolaylaştıran) ve ekranı benim için daha önemli. Pil çok önemli olmasa da günde 3-4 saat toplasan WhatsApp Instagram gibi yerlerde takılan biri olarak 1 günü çıkartmasını bekliyorum. Aklımda ağırlıklı olarak Samsung ve Huawei var. iPhone Xiaomi vb. ürünleri düşünmüyorum. Eğer yakın zamanda yeni nesil çıkacak beklersen daha iyi olur dediğiniz (en fazla 15 Eylül) bekleyebilirim. Taksitle alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha bütçeyi aşarsanız mükemmel bir telefon.
4100 civarında olsaydı elbette ki düşünürdüm ama 400 TL birden ekleme durumum yok maalesef. Teşekkür ederim tavsiyeniz için. A71 hakkında bir bilginiz var mı?

4100 civarında olsaydı elbette ki düşünürdüm ama 400 TL birden ekleme durumum yok maalesef. Teşekkür ederim tavsiyeniz için. A71 hakkında bir bilginiz var mı?

Ben A70 kullanıyorum fakat bizzat gidip mağazadan inceledim telefonu. Gayet hoş alınabilir, memnun kalırsınız diye düşünüyorum.

Ben A70 kullanıyorum fakat bizzat gidip mağazadan inceledim telefonu. Gayet hoş alınabilir, memnun kalırsınız diye düşünüyorum.
İkisinin de kasa boyutu hemen hemen aynı sanırım. Kompakt bir cihaz arıyorum biraz da. Cebe sığması büyüklüğü vs. rahatsız edecek düzeyde mi? Elimde tablet dolaştırır gibi dolaştırmak istemiyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı