4000 TL telefon önierisi

1Mobile2gam3

Centipat
Katılım
30 Haziran 2020
Mesajlar
188
Arkadaşım yakın zamanda telefon almayı düşünüyor, bütçesi 4000 TL. Sosyal medya ağırlıklı kullanmak istiyor. Bilgisiyarı var fakat dışarıya çıktığında zaman geçirmek için oyunda oynamak istiyor. iPhone SE var aklında biraz bütçeyi arttırabileceğini söyledi.
 

Krmdmrz

Centipat
Katılım
8 Ocak 2021
Mesajlar
3.434
Çözümler
7
Sosyal medya içinse iPhone kesinlikle öneririm. Büyük ekran isterse ikinci el XR bakabilir. Küçük yeter derse SE alsın geçsin.
 

OceanWraith

Kilopat
Katılım
4 Nisan 2014
Mesajlar
1.247
Çözümler
6
Şarj süresi konusunda üzer mi?
Hiç sanmıyorum. Arkadaş ekran ve batarya olarak üzer demişte, bunlar ezbere bilgiler. Kullanıcının günlük kullanım alışkanlığı ve kullanım sıklığını bilmeden neye göre “üzer” kelimesi kullanılıyor? Neye göre A52 önerililiyor? Büyük ihtimalle Android kullanıcısı ve kendi kullandığını öneriyor.

iPhone’da durum farklı, batarya olarak üzecek bir durumu yok, ekranı normal boyutlarda ve üzerinde bataryayı sömürecek ekstra ekstra donanımlar yok. İşletim sistemi olarak iOS’un ne kadar düzgün çalıştığını bilmeyen kalmadı.

O zaman bende A52 üzer diyeyim. Tek başına 1 cümle ile bir anlam ifade etmeyen bir açıklamadan öteye gitmez.

Sosyal medya kullanımında programların işletim sistemineolan entegrasyonları iOS’ta rakipsizdir. Android’teki gibi çökme, durduk yere kapanma vs gibi sorunlar yaşamazsınız.
 
Son düzenleme:
Yukarı