4000 TL'lik Sistem Önerisi ve Yorumu

Blackowl

Hectopat
Merhabalar. Kolay gelsin. Efsane Cuma indirimlerinde satın almak için 4000 TL'lik bir sistem toplamaya karar verdim ve şu şekilde bir sistem topladım:
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600
  • Anakart: Gigabyte B450M S2H
  • Ekran Kartı: Sapphire RX590 Nitro 8GB
  • RAM: Adata XPG Gammix D10 2x8 16GB 3000MHz CL16 RAM
  • SSD: Adata XPG SX6000 Pro 512GB PCIe Gen3x4 M.2 SSD Disk
  • Kasa: Gamepower Crimson Guard 4X120mm
  • PSU: Power Boost PST-ATX500B 500w +80 Bronz Güç Kaynağı
Sistem hakkında görüşlerinizi ve fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. Teşekkürler. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
bunun aynısı pch f class 1.0 4127 tl galiba onu alcaksınız @actanonverba arkadaşın dediği gibi corsair spec delta alırsanız daha iyi olur.
ssd güzel tam f/p m.2 ssd si
Evet :D Onu alacağım zaten. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Eğer bütçeme uygun olursa Gamepower yerine tabii ki de Corsair alırım lakin bir sorum var : PSU Dahil olan bir kasa aldığımda hazır sistemdeki PSU fiyattan çıkarılıyor mu?

Evet :D Onu alacağım zaten. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Eğer bütçeme uygun olursa Gamepower yerine tabii ki de Corsair alırım lakin bir sorum var : PSU Dahil olan bir kasa aldığımda hazır sistemdeki PSU fiyattan çıkarılıyor mu?
corsair 550w 80+ kasa alınca power boost psu mu kullanır diye mi soruyonuz?
soruyorsanız hayır corsair kasa içinde corsair marka psu bulunmaktadır power boost psu kullanmaz ve size göndermez.

corsair 550w 80+ kasa alınca power boost psu mu kullanır diye mi soruyonuz?
soruyorsanız hayır corsair kasa içinde corsair marka psu bulunmaktadır power boost psu kullanmaz ve size göndermez.
Yanlış anladınız sanırım. Şimdi benim alacağım bilgisayar hazır sistem olduğu için Corsair Kasayı eklediğimde PSU'su da fiyata ekleniyor. Yaklaşık 200 TL'lik bir masraf olmuş oluyor. Bu masrafı toplam fiyattan çıkarabilir miyim?

Yanlış anladınız sanırım. Şimdi benim alacağım bilgisayar hazır sistem olduğu için Corsair Kasayı eklediğimde PSU'su da fiyata ekleniyor. Yaklaşık 200 TL'lik bir masraf olmuş oluyor. Bu masrafı toplam fiyattan çıkarabilir miyim?
siteye tekrar girerseniz
Corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ Midi-Tower Tempered Glass Gaming Kasa yazdığını görürsünüz yazının içinde 550w corsair psuda var olduğunu anlarsınız.
"hazır sistem aldığınızda içinde psu vardır her zaman."

siteye tekrar girerseniz
Corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ Midi-Tower Tempered Glass Gaming Kasa yazdığını görürsünüz yazının içinde 550w psuda var olduğunu anlarsınız.
"hazır sistem aldığınızda içinde psu vardır her zaman."
Kendi PSU'su olduğunu biliyorum. O konuda sıkıntı yok. Sorun şu : Ben kasayı seçtiğimde fiyata harici PSU da yani kasayı eklemeden önce olan Power Boost marka PSU da fiyata ekleniyor ve 220 TL'lik bir zarar etmiş oluyorum. Bunu fiyattan çıkarmam mümkün mü yoksa zaten site kendisi çıkarır mı diye soruyorum.

siteye girerseniz psu için sizden ekstra para istenmediğini görürsünüz eskiden 3229 tlye gamepower kendi psusu olan 500w psulu kasa vardı ellerinde kalmamış onun yerine 3229tlye gamepower kasa ve ayrı olarak 500w power boost psusu var yani siz fazladan 200 tl vermiyorsunuz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı