4000 TL'ye 2. El Lenovo Y520 Alınır mı?

KadirBerkk

Hectopat
Arkadaşlar insaat mühendisligi kazandim ve dizustu bilgisayar bakiyorum. Sehir disi oldugu icin bir akrabamiz yaklasik 2 aylik kullanilmiş Lenovo'nun Y520 serisi bir gaming laptonu 4000TL fiyata alacağım.

Sorunu yok tertemiz zaten yakin akrabam. Sizce PC ozellikleri nasil bana yeterli olur mu ve bu devirde 4000 bin TL'ye bu ozellikler iyi mi? Linki aşsagiya birakiyorum yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler. İyi forumlar :)
Link:
Lenovo Y520 Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar insaat mühendisligi kazandim ve dizustu bilgisayar bakiyorum. Sehir disi oldugu icin bir akrabamiz yaklasik 2 aylik kullanilmiş Lenovo'nun Y520 serisi bir gaming laptonu 4000TL fiyata alacağım.

Sorunu yok tertemiz zaten yakin akrabam. Sizce PC ozellikleri nasil bana yeterli olur mu ve bu devirde 4000 bin TL'ye bu ozellikler iyi mi? Linki aşsagiya birakiyorum yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler. İyi forumlar :)
Link:
Lenovo Y520 Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı
Bu bilgisayarı 4000'e bırakması gayet iyi. Özellikler de size fazlasıyla yetecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı