4000 TL'ye ders için notebook önerisi

Bütçe
3000-4000

precassi1

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selamlar, kardeşimin doğum günü yaklaşıyor. Ona hediye olarak ders çalışabilmesi için yeni bir laptop alacağım. Kendisi oyun oynamıyor. Ders çalışacak, film izleyecek. Ona yetecek bir laptop öneriniz varsa bekliyorum. Bütçem 3000-4000 arasıdır. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, kardeşimin doğum günü yaklaşıyor. Ona hediye olarak ders çalışabilmesi için yeni bir laptop alacağım. Kendisi oyun oynamıyor. Ders çalışacak, film izleyecek. Ona yetecek bir laptop öneriniz varsa bekliyorum. Bütçem 3000-4000 arasıdır. Teşekkürler.

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Şu an piyasada baktığınız fiyatta bulunan laptoplar çok performanslı değil. Oyun oynamayacağı için iPad düşünseniz daha avantajlı olmaz mı?

Hocam ödev için yeri gelecek slayt hazırlayacak yeri gelecek yazı yazacak iPad pek uygun değil.

FreeDOS almam derseniz Asus X543UA Core i3 6100U Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Şu an piyasada baktığınız fiyatta bulunan laptoplar çok performanslı değil. Oyun oynamayacağı için iPad düşünseniz daha avantajlı olmaz mı?

iPad mümkün değil çünkü belki slayt ta hazılayabilir.
3 tane laptop bulmuştum size göre sadece gönderdiğim stoktaydı.

Ben düşünüyorum ki bu fiyatlardaki laptoplarda işlemciler hemen hemen aynı RAM ve SSD daha önemli diye düşünüyorum Windows 10 ve Chrome için 4 GB RAM yetersiz geliyor 8 GB'lı laptoplara bakıyorum. Haksız mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı