4000 TL'ye En kral bilgisayarı toplayacak arkadaşlar gelebilir mi?

• Konuyu başlatan sabrii1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

sabrii1

Ziyaretçi
Arkadaşlar monitör, klavye ve mouse gerek yok

HDD:
Anakart:
İşlemci:
Ekran Kartı:
SSD:
Kasa:
Dvd Yazıcı:
Soğutucu:
Ram:

Şeklinde toplayıp atarsanız sevinirim 4000 Tl'yi geçmezse iyi olur vatanın cumartesi günü %25 indirimden yararlanacağım.

- - - Güncellendi - - -

Oyun bilgisayarı olacak bu arada.

Ben AMD bir sistem topladım. İndirimli fiyatı 3750 tl. İntel istiyorsan, intel de toplayabilirim.

İnşallah sistem alacağın doğru'durda bu kadar insanı vaktini çalmıyorsundur.

Ben şahsen 4000 TL'ye sistem alacağını sanmıyorum.Şahsi görüşüm budur.Nedenini sorarsanız.Zaten 4000 TL'ye oyun sistemi alacak biri az çok (işlemci,ram,ekran kartı) gibi temel bileşenleri bilir.

Ben AMD bir sistem topladım. İndirimli fiyatı 3750 tl. İntel istiyorsan, intel de toplayabilirim.

Adamın bütçe sıkıntısı yok. Gidip 6300 önermişsin.
i7 4770k, gtx 780 ekran kartı, 120 gb herhangi bir ssd, 1 tb barracuda 7200 rpm hdd, corsair 2x4 gb vengeance 1600 mhz cl 9 ram, asus z 87 anakart, cooler master hyper 212x işlemci soğutucu.

Adamın bütçe sıkıntısı yok. Gidip 6300 önermişsin.
i7 4770k, gtx 780 ekran kartı, 120 gb herhangi bir ssd, 1 tb barracuda 7200 rpm hdd, corsair 2x4 gb vengeance 1600 mhz cl 9 ram, asus z 87 anakart, cooler master hyper 212x işlemci soğutucu.

Ben belirtmiştim zaten. Amd istemezsen intel toplayabilirim. Ayriyeten adam 2 konu açmış. 1 konu neyine yetmiyor ?

Hesabınız silinmiştir. Kendinizi başka yerlerde oyalayın. Aynı şey için aynı gün içinde 2 konu açmak da neymiş yahu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı