4000 TL'ye Kadar Oyun Canavarı PC (Mac Yüklenebilir Olsun)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kaan Çamer

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
İşletim sistemlerinde bilgili değilim fakat, mac yüklenebilir mi 4000 tl'de bir sisteme.

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım şöyle oturup bir düşün bakalım. 4000 bin TL'lik bir pc'ye mac yüklenebilir mi yüklenemez mi?. Sadece biraz düşün ve mantık yürüt.

Arkadaşım şöyle oturup bir düşün bakalım. 4000 bin TL'lik bir pc'ye mac yüklenebilir mi yüklenemez mi?. Sadece biraz düşün ve mantık yürüt.
4000 TL'ye kötü bir sistem alınabilir mi ? O zaman da mac yüklenmeyebilir öyle mi? Sen oturup düşün bakalım.

4000 TL'ye nasıl kötü sistem alınabilir demek istiyorum. 4000 TL'ye kötü sistem alınamaz. Alan varsa da sorun ondadır. Kolay gelsin.

4000 TL'ye nasıl kötü sistem alınabilir demek istiyorum. 4000 TL'ye kötü sistem alınamaz. Alan varsa da sorun ondadır. Kolay gelsin.
Diyelim Anakart'a 3000 tl veriyorsun, ekran kartına 200 tl falan filan mac yüklenir mi ? Soru sorduk cevabını vermeyeceksen uzatma.

Tabi ki de yüklenebilir. Yalnızca AMD ekran kartları uyumsuz olduğu ve sürücüye gereksinim duyduğunu biliyorum. Rahat 2000TL'lik bir sisteme de MAC yüklenebilir.

Tabi ki de yüklenebilir. Yalnızca AMD ekran kartları uyumsuz olduğu ve sürücüye gereksinim duyduğunu biliyorum. Rahat 2000TL'lik bir sisteme de MAC yüklenebilir.
Amd işlemci düşünmüyorum zaten :) şunlar uyum sağlar mı ?
İ-4770K
GTX 780 Ti
Z87 - G45

Sorun değil, ekran kartı uyar mı peki ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı