4000 TL'ye kadar telefon önerisi

Furkan Konca

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik ve Elektronik
4000 TL'ye kadar telefon önerebilir misiniz? Benim için önemli olan özellikler: Batarya, kamera, uzun süre gitmesi (3-4 yıl). Samsung'un kameraları pastel boya gibi oluyor, aklımda Oppo veya Xiaomi Mi10T Lite var. Siz ne önerirsiniz?

4000 TL'ye kadar telefon önerebilir misiniz? Benim için önemli olan özellikler: Batarya, kamera, uzun süre gitmesi (3-4 yıl). Samsung'un kameraları pastel boya gibi oluyor, aklımda Oppo veya Xiaomi MI10t Lite var. Siz ne önerirsiniz?

Xiaomi yazılım sıkıntılı Oppo iyi olur kamerası iyidir.

4000 TL'ye kadar telefon önerebilir misiniz? Benim için önemli olan özellikler: Batarya, kamera, uzun süre gitmesi (3-4 yıl). Samsung'un kameraları pastel boya gibi oluyor, aklımda Oppo veya Xiaomi Mi10T Lite var. Siz ne önerirsiniz?
Pastel Boya gibi oluyor derken ne demek istediniz anlamadım. Piyasadaki en iyi kameraları yapıyorlar.

Reno 4
Realme 7 Pro
Mi10T

Samsung olur derseniz

A52
M51

Günlük kullanım için A52, oyun için kullanılacaksa Mi10T ve M51. M51 ağır ve kalın ana öbür telefonların tasarımlarının hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Pastel Boya gibi oluyor derken ne demek istediniz anlamadım. Piyasadaki en iyi kameraları yapıyorlar.

Reno 4
Realme 7 Pro
MI10T

Samsung olur derseniz

A52
M51

Günlük kullanım için A52, oyun için kullanılacaksa MI10T ve M51. M51 ağır ve kalın ana öbür telefonların tasarımlarının hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Benim şu an kullandığım model pastel boya sanırım. Geliştirmiş olabilirler. (J serisi kullanıyorum)

Realme 7 Pro ya da Oppo reno 4 öneririm ikisi de kamerada iyi ama şarj konusunda Realme bir adım önde.

Hocam Realme 7 Pro'nun kamerası çok sıkıntılı diye biliyorum. Yani o fiyata pek iyi bir kamera sunmuyor kendim görmüştüm.

4000 TL'ye kadar telefon önerebilir misiniz? Benim için önemli olan özellikler: Batarya, kamera, uzun süre gitmesi (3-4 yıl). Samsung'un kameraları pastel boya gibi oluyor, aklımda Oppo veya Xiaomi MI10t Lite var. Siz ne önerirsiniz?

Hocam o pastel boya gibi durma sıkıntısı modelden modele değişir.

Batarya derseniz en az 4500 mAh şart.
Uzun süre gitmesini isterseniz kaliteli ve güçlü bir telefon olmak zorunda.
Yukarıdaki 2 şeye en çok A52 ve M51 uyuyor.
A52 çok kaliteli ve güzel bir kameraya sahipken M51 daha çok batarya alanına odaklanıyor. 3 yıl Android, 3 yıl güvenlik güncellemesi alma ve One UI kullanması bakımından (M51 One UI Core kullanıyor) A52'nin daha iyi olacağını düşünüyorum.

Hocam Realme 7 Pro'nun kamerası çok sıkıntılı diye biliyorum. Yani o fiyata pek iyi bir kamera sunmuyor kendim görmüştüm.

Hocam o pastel boya gibi durma sıkıntısı modelden modele değişir.

Batarya derseniz en az 4500 mAh şart.
Uzun süre gitmesini isterseniz kaliteli ve güçlü bir telefon olmak zorunda.
Yukarıdaki 2 şeye en çok A52 ve M51 uyuyor.
A52 çok kaliteli ve güzel bir kameraya sahipken M51 daha çok batarya alanına odaklanıyor. 3 yıl Android, 3 yıl güvenlik güncellemesi alma ve One UI kullanması bakımından (M51 One UI Core kullanıyor) A52'nin daha iyi olacağını düşünüyorum.

M51 7000MAH bataryaya sahip, sadece bataryası mı ön planda? Çünkü bu değere göre uzun süre kullanım sağlarım.

Geri
Yukarı