4000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Kriterler:Oyun performansı , Kamera iyi olsun çok üstün bir şeye gerek yok,birde ekranı iyi olsa yeterli

Onların Sar değerleri yüksek.Şu Çinliler bir de sar değerlerini düzeltse tam olacak.
Bu arada LG G7 de zaten 2900 TL.
LG bir kere aldım. İki adet aldım. İkisi de tam garanti bitmesine yakın cortladı.

2800 TL'de az bir meblağ değil sonuçta bu devirde iken. Mate 20 Lite 2100 TL bandında bir telefon. Kamera, güncellik, CPU konusunda size yeter düşüncesindeyim. LG G6 modelinde de birkaç sorun vardı. LG G7 için görmedim sorun yaşayanı şimdilik belki yabancı forumlarda vardır. Note 8 ve S8'in de ekran yanması sorunu var.

2800 TL'de az bir meblağ değil sonuçta bu devirde iken. Mate 20 Lite 2100 TL bandında bir telefon. Kamera, güncellik, CPU konusunda size yeter düşüncesindeyim. LG G6 modelinde de birkaç sorun vardı. LG G7 için görmedim sorun yaşayanı şimdilik belki yabancı forumlarda vardır. Note 8 ve S8'in de ekran yanması sorunu var.
Mate 20 lite ın bana yetmeyeceğini düşünüyorum 4 yıl civarı kullanmayı düşünüyorum ve LG G7 hem hız hem kamera hem cpu hem ses hemde su geçirmezlik bakımından çok daha iyi. Mate 20 Lite özelliklerine göre çok pahalı bence.

Huawei Mate 10 Pro. Bataryası en uzun ömürlü kullanım sunan telefondur kendisi. Gerek tasarımı ile gözleri üstünde toplayan gerekse performansıyla ateş eden bir telefon. Almanızı öneririm hiç bir sıkıntısı olmaz. Hatta yanında birde Fixpack garanti paketi alırsanız harika olur. İlk 1 sene kem gözlerden telefonu korur[emoji12].

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei Mate 10 Pro.Bataryası en uzun ömürlü kullanım sunan telefondur kendisi.Gerek tasarımı ile gözleri üstünde toplayan gerekse performansıyla ateş eden bir telefon.Almanızı öneririm hiç bir sıkıntısı olmaz.Hatta yanında birde Fixpack garanti paketi alırsanız harika olur.İlk 1 sene kem gözlerden telefonu korur[emoji12].
Onun da Sar değeri yüksek ya şu çinliler bir sar değeri olayını çözemediler.
O da yavaş yavaş eskimeye başladı işlemci ekran vs. bakımından

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı