4000 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

Öneririm tabii ki ama müzikte tatmin etmeyeceğine eminim.

Az önce önerdikleriniz kulak içi kulaklık oluyor hocam stüdyo kulaklıklarınında kulak içi olanları var onları diyorum.

Hocam sen kulak içini oyun içi almıyor musun Gaming olana bakmanı tavsiye ederim stüdyo olanlar senin için iyi olmaz gibi dediğin şeyi anladım stüdyo kulaklıkları Sennheiser IE100 Pro Audio Technica'e serisi shure SE215 vb.

Bu önerdiklerinizden daha iyi bir kulak içi kulaklık var mıdır peki şu an Logitech G PRO X kulaklık kullanıyorum mikrofon kalitesi müzik kalitesi ses kasmasıda güzel olan kulak içi kulaklık arıyorum bu önerdikleriniz müzikte tatmin etmez demiştiniz.

Şu an önerdikleriniz arasında ASUS iyi gibi görünüyor.

Bose dememdeki sebep profesyonel e sporcular Bose markasını kullanıyolar.

Logitech G PRO X kullanıyorum bu kulaklıkta ayak sesleri sıfır silah sesi cok geliyor mesela Logitech kulaklığı yapamıyor gibi geliyor yani şu an tek istediğim temiz bir ses muzik sesi iyi mikrofonuda iyi olursa sevinirim.

Ve bir şey daha söleyeceğim ses kartı şart mıdır?

Hem oyun hem muzik için hocam.
Hem oyun hem müzik amaçlı kulaklıklar üst segmentte var hocam. Yurtdışı ürünleri var 250-500 dolar arası. Müzik amaçlı bir kulaklık önereyim size https://www.hepsiburada.com/marley-...c-bluetooth-kulakici-kulaklik-pm-HB000019SJYM

Bu önerdiklerinizden daha iyi bir kulak içi kulaklık var mıdır peki şu an Logitech G PRO X kulaklık kullanıyorum mikrofon kalitesi müzik kalitesi ses kasmasıda güzel olan kulak içi kulaklık arıyorum bu önerdikleriniz müzikte tatmin etmez demiştiniz.

Şimdi o stüdyo kulaklık alacaksın onun yerine popüler müzik kulaklığı alsan daha iyi performans alırsın müzikte parasının hakkını verirsin. Gaming kulak içi alırsan müzikte tatmin etmez bu sefer zaten G PRO X var çoğu esporcu tarafından beğeniliyor bana göre sen kulak içini müzik için bak.

Şimdi o stüdyo kulaklık alacaksın onun yerine popüler müzik kulaklığı alsan daha iyi performans alırsın müzikte parasının hakkını verirsin. Gaming kulak içi alırsan müzikte tatmin etmez bu sefer zaten G PRO X var çoğu esporcu tarafından beğeniliyor bana göre sen kulak içini müzik için bak.

G PRO X öneriliyor diyosunda ben memnun değilim ayak sesleri hiç gelmiyor ayak sesinden cok silah sesleri geliyor ve gözlük takmaya başladım kulak üstü olanlar kulağımın üst tarafını acıtıyor o yüzden kulak içine gecmek istedim.

Şöyle söliyeyim önceliğim oyun ve mikrofonu müzikte tatmin etse kafi diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı