4000 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

Sesi güzel görünüyor zaten ama mikrofon özelliği düşük gibi.

@

@BuffyCookie

Burada mısınız hocam.

Sesi nasıl güzel görünüyor anlamış değilim ses duyulan bir şey değil midir? Ses kartı sizin için çok iyi olacak kulaklıkların yanına bu kesinlikle aklınızda bulunsun. Kulaklık konusuna gelince mutlaka bulabilirseniz bu kulaklıkları denemiş birilerine sorun bunu araştırın ben sadece internetteki bilgileri söyleyebilirim ve diğer kişilerde böyle olacaktır.

Tamamdır zaten öyle yapacağım şu an zaten bilgi toplamak amacım bu önerdiklerinizden daha iyi olan bir kulaklık var mıdır peki?

g333 alıyorum ya

asus rog cetra kazık logiteche bakıyorum bide cetraya yani gpro x mikrofon kalitesinde g333 ses veriyo müzikte kötü diyolar umrumda değil cok klas geldi kulaklık

ama şöle bir sıkıntı var mikrofon algılamama sıkıntısı oluyomuş

Hocam G333 de PC'de kullanıldığında sesimiz gitmiyormuş bir aparatla peraber kullanmamız lazımmış onunla beraber kullanırsak ses kalitesinde bozulma olur mu?

Son düzenleme:
Tamamdır zaten öyle yapacağım şu an zaten bilgi toplamak amacım bu önerdiklerinizden daha iyi olan bir kulaklık var mıdır peki?

G333 alıyorum ya.

ASUS ROG cetra kazık Logitech'e bakıyorum bir de cetraya yani G PRO X mikrofon kalitesinde G333 ses veriyor müzikte kötü diyorlar umurumda değil cok klas geldi kulaklık.

Ama şöyle bir sıkıntı var mikrofon algılamama sıkıntısı oluyormuş.

Hocam G333 de PC'de kullanıldığında sesimiz gitmiyormuş bir aparatla peraber kullanmamız lazımmış onunla beraber kullanırsak ses kalitesinde bozulma olur mu?

Diyorum ki Gaming kulaklık müzikte tatmin etmez önceden söyledim. Araya giren ek aparat kalitesizse seste fark eder çok da kötü değilse normal biri için önemli değil. Mikrofon konusuna gelince işin mikrofonsa mikrofon al kulaklık kulaklığını yapsın mirkofon mikrofonluğunu. Kulaklık iyi mikrofonu kötü olunca vaz geçme durumu oluyor bunun önüne geçmek için ve zaten iyi bir mikrofon arıyorsan mikrofon alacaksın.

Şuna emin olunki stüdyo kulaklıkları veya ses kalitesine yatkın kulaklıklar çoğu hatta neredeyse bütün oyuncu kulaklıklarından daha kaliteli ses performansı sunuyor. Yani Bose alacaksan al oyunda güzel ses kasarsın. Sennheiser'de güzel kulaklıklar üretiyor onda da güzel ses kasılıyor. Yani o oyuncu kulaklığı değil diye oyun oynanmaz diye bir algı oluşturmamak lazım. Ben Anker Soundcore Life Q10 ile CS:GO oynuyorum gayet iyi ses kasılıyor.

Benim kafam karıştı şu an 3 4 TL bandında bir kulaklık arıyorum oyun için arıyorum G333 mü almalıyım hangş marka almam lazım kulak içi olması lazım.

Benim kafam karıştı şu an 3 4 TL bandında bir kulaklık arıyorum oyun için arıyorum G333 mü almalıyım hangş marka almam lazım kulak içi olması lazım.
Siz kendi yolunuzda devam edin hocam. Üstteki arkadaş konuyu okumadan cevap vermiş. Bahsettiğimiz kulaklıkları biraz daha araştırın.

Geri
Yukarı