4000 TL'ye Monitör Tavsiyesi

sardaga55

Hectopat
Şöyle 2 tane monitör buldum aralarındaki fiyat farkı çok fazla. Bunun sebebi nedir? Bunlara yakın fiyatta başka öneriniz var mı? Bunlardan hangisini önerirsiniz? Neden? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • Ekran Boyutu: 27 inç
  • Çözünürlük: 1920x1080
  • Tepki Süresi: 1 ms
  • FreeSync G-Sync: Var
  • Yenileme Hızı: 144 Hz
  • Panel Tipi: IPS

Not: Aynı özelliklerde 24 inç monitör tavsiyesi de alırım. Hatta belki daha iyi bile olabilir.

Şöyle 2 tane monitör buldum aralarındaki fiyat farkı çok fazla. Bunun sebebi nedir? Bunlara yakın fiyatta başka öneriniz var mı? Bunlardan hangisini önerirsiniz? Neden? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • Ekran boyutu: 27 inç.
  • Çözünürlük: 1920x1080.
  • Tepki süresi: 1 ms.
  • FreeSync G-Sync: Var.
  • Yenileme hızı: 144 Hz.
  • Panel tipi: IPS.

Not: Aynı özelliklerde 24 inç monitör tavsiyesi de alırım. Hatta belki daha iyi bile olabilir.

Yanıltmak istemem fakat 4000 TL gibi bir fiyat ödeyip 27 ınc altını kullanmanızı pek istemem. 😁
  • Ekran Boyutu: 27 inç
  • Çözünürlük: 1920x1080
  • Tepki Süresi: 1 ms
  • FreeSync G-Sync: Var
  • Yenileme Hızı: 144 Hz
  • Panel Tipi: IPS

240 Hz 27 INC : 27 inch 240 hz monitor - Google Alışveriş

165 Hz 27 INC : 27 inch 165 hz monitor - Google Alışveriş

165 Hz 31.5 INC : MSI 31.5" OPTIX G32CQ4 Gaming Monitör, Curved, WQHD, VA, 165HZ, 1MS, HDMI+DP : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Baştaki ve sondaki tavsiyem.

İlk mesajda yazmıştım aslında ana ekran olarak kullanıcam Çoğunlukla rekabetçi oyunlar için hikayeli oyunlar için diğer ekranımı kullanabilirim. 24 inh olmasına karar verdim @P R O F O U N D .

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Şöyle bir monitör buldum. Özellikleri tam istediğim gibi tavsiye edermisiniz? @P R O F O U N D
AW2521HFLA modeli var aynı bütçede.

Yeni konular

Geri
Yukarı