4000 TL'ye Oyuncu Koltuğu Önerisi

Bütçe
4000

Velneys

Hectopat
4000 TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum. Birkaç tane model buldum fakat hangisini alacağıma karar veremedim. Kullananlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim markalar ve kaliteleri hakkında da bilgim olmadığı için.

Fab v6 Kumaş Oyuncu Koltuğu | Oyuncu Koltuğu | Hawk Oyuncu Koltuğu
xDrive SANCAK Professional Gaming Chair Red / Black
Max Racing Speed Oyuncu ve Çalışma Koltuğu-Siyah-Gri-Kırmızı 61x118-128x63 cm (GxYxD) Fiyatı ve Özellikleri
XPrime Titan Kumaş Oyuncu Koltuğu Gri 5400-GT

4000 TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum. Birkaç tane model buldum fakat hangisini alacağıma karar veremedim. Kullananlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim markalar ve kaliteleri hakkında da bilgim olmadığı için.

Fab v6 Kumaş Oyuncu Koltuğu | Oyuncu Koltuğu | Hawk Oyuncu Koltuğu
xDrive SANCAK Professional Gaming Chair Red / Black
Max Racing Speed Oyuncu ve Çalışma Koltuğu-Siyah-Gri-Kırmızı 61x118-128x63 cm (GxYxD) Fiyatı ve Özellikleri
XPrime Titan Kumaş Oyuncu Koltuğu Gri 5400-GT

xDrive markası alabilirsin. 9aydır xDrive toryum kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir kusurunu görmedim. Alacağın koltuğu saç ayaklı alma derim. Koltuk alırken araştırdığımda bir süre sonra açılma yaptığını okumuştum. Koltuklarda hangi boy aralığına uygun olduğu yazıyor. Deri çok terletir çünkü hava almıyor. Uzun süre geçirdiğiniz de kalçanız sırtınız terliyor. Ama kumaşında görünüşü o kadar iyi değil. Deri kolay temizlenir. Senin tercihin ben yarım saat oturur kalkarım diyorsan deri tercih edebilirsin ama bunun yaz sıcağıda var. Benim koltuğumda oturma kısmı ve sırtının değen kısmı kumaş diğer yan kısımlar arka kısım markanın logosunun olduğu yer deri. Hem görüntüden bir şey kaybetmiyorum hem terlemiyorum. İstersen tamamen kumaşda alabilirsin. Koltuğumun linki.

Yeni konular

Geri
Yukarı