4000 TL'ye sistem aldım kaç yıl gider?

Arkadaşlar ben render falan hiç işim olmaz. Oyun oynarım nette gezinirim, ayrıca Intel'in işlemcileri çok pahalı Intel alınca SSD'ye para kalmıyor ankartı da pahalı oradan da gidiyor. Ben AMD alıp ekran kartını da anakarta uyumlu olsun diye aldım ileride başka bir AMD ekran kartı alırsam anakart crossfire destekliyor SLI desteklemiyor. Sabit diskim var 1 TB, ayrıca monitörlü dikkatinizi çekerim. Recep abinin GTA 5 için sistem toplama videosundan siz bana yorum yapıyorsunuz ama monitör çıkarttğımızda 3700 tl oluyor ve bu fiyata Intel toplarsak sistem performans düşüyor. SSD olmuyor falan haliyle, siz bir 4000 TL'ye Intel sistem toplayın monitörlü halde bir de biz görelim :D

Arkadaşlar ben rendır fln hiç işim olmaz oyun oynarım nette gezinirim ayrıca intelin işlemcileri çok pahalı intel alınca
ssd ye para kalmıyor ankartıda pahalı ordanda gidiyor ben amd alıp ekran kartını da anakarta uyumlu olsun diye aldım ileride başka bir amd ekran kartı alırsam anakart crosfire destekliyor slı desteklemiyor sabit diskim var 1 tb ayrıca mönitörlü dikkatinizi çekerim receğ abinin gta 5 için sistem toplama videosundan siz bana yorum yapıyosunuz ama mönitör çıkartdğımızda 3700 tl oluyor e bu fiyata intel toplarsak sistem performans düşüyo ssd olmuyo fln haliyle siz bir 400tlye intel sistem toplayın mönitörlü halde bir de biz görelim :D
Buyur.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    48,1 KB · Görüntüleme: 427
Arkadaşlar ben 400tlye aldım eski bilgisayardan son yazı yazışım sistemin bana kaç yıl yeticeğini bir
yazarsanız sevinirim.

Corsair Carbide 300r-600w 80+ cx serisi corsair güç kaynağı
Asus m5a97 R2.0
Amd Fx x8 4.0 ghz 9350 16mb 125w 32nm
Corsair Vengeance Pro 1866mhz CL9 DDR3 Soğutuculu
Cooler Master Hyper 212 Evo
Msı R9 290x Gamıng Gddr5 4gb 512bit directx 11.2 5000mhz bellek hızı 1000mhz çekirdek hızı
Samsung 840 Evo 250gb 540/520
Pıoneer Dvd rw
Asus Vs229HA 1920x1080 21.5 inç led mönitör

ek olarak

corsair air serisi af 120mm ledli fan 2tane
S-link Hdmı kablo
Fiyat olarak 4 sene ama sistem olarak 4 sene gidersin diyemeyeceğim ama medium oynarsın yahu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı