4000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
4000 TL

Batuhancan1907

Femtopat
Arkadaşlar merhaba, PC toplama hakkında çok fazla bir bilgim yok. En son oyunları kaldırabilecek bir şekilde PC toplamak istiyorum.
Yardımcı olur musunuz? Bütçem 4000 TL, sadece kasa toplamak istiyorum.
Oynayacağım oyunlar genellikle Valorant, Bannerlord ve PUBG falan.

Hangi sistem ve donanımları alacağımı yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
4.050 TL. İleride işlemci ve RAM yükseltilebilir. İstersen SSD parasına 500 GB HDD al sonra SSD alırsın çünkü oynayacağın oyunların boyutu yüksek. RAM ileride 16 GB yap.

@f3turan sen mi toplayacaksın, yoksa toplayayım mı? :D
Deneyeyim bakalım. :)

4012.93 TL

Eğer bütçe varsa direkt aynı RAM'den bir tane daha ekleyin. Eğer bütçeniz şimdilik yoksa en kısa zamanda aynı RAM'den bir tane daha alıp sisteme ekleyin.

4160TL daha fazla bütçe varsa 1 adet daha RAM ekle;
.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, PC toplama hakkında çok fazla bir bilgim yok. En son oyunları kaldırabilecek bir şekilde PC toplamak istiyorum.
Yardımcı olur musunuz? Bütçem 4000 TL, sadece kasa toplamak istiyorum.
Oynayacağım oyunlar genellikle Valorant, Bannerlord ve PUBG falan.

Hangi sistem ve donanımları alacağımı yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Bende toplayacağım ama doların düşmesini bekliyorum 2 hafta önce 7100 olan PC 7800 olmuş bence biraz bekle tabii senin kararın bilgisayar olarak şu olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir bak belki beğenirsin.

Bende toplayacağım ama doların düşmesini bekliyorum 2 hafta önce 7100 olan PC 7800 olmuş bence biraz bekle tabii senin kararın bilgisayar olarak şu olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir bak belki beğenirsin.
Beklersen daha da pahalılaşacak ama sen bilirsin.

Geri
Yukarı