4000 TL'ye Sistem Toplama

Beckett

Hectopat
Daha fazla  
4000 TL bütçem var ama nasıl bir sistem toplayacağımdan emin değilim. Bir sistem topladım. Sizinle e paylaşmak istiyorum. Alternatif sistem önerileri veya sistemde yapılabilecek değişiklikler gibi önerilere açığım.

İntel core i5 6600k
Asus z170 pro DDR4 3400mhz
Kingston hyperx savage 8 gb 3000mhz
MSI gtx 960 gaming 2 GB
Seagate 1 TB 7200 RPM
Kingston hyperx fury 120 GB SSD
Zalman r1 600w midt
Silver stone tundra td03-e intel
MS windows 10 pro
Montaj ve test

Toplam 4195 TL. Sinerjiden topladım. Her türlü alternetif sistem veya parça önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu daha iyi olur hocam.

Ara Toplam3.389,49 TL
Toplam KDV610,11 TL
Sepet Toplam Fiyatı3.999,60 TL
[TBODY] [/TBODY]

Önerin için teşekür ederim öncelikle peki ben bu i 5 6500 yerine i5 6600k koyabilirmiyim uygun olur mu? Kısacası parçalar birbiriyle uyumlu olur mu?

Üstteki Sistem tavsiyesine ek olarak SSD'nin Kapasitesi ve RAM'in Kapasitesi yükseltildi ve WD 1TB Blue HDD eklendi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (72).png
    Ekran Görüntüsü (72).png
    60,1 KB · Görüntüleme: 195
  • Ekran Görüntüsü (73).png
    Ekran Görüntüsü (73).png
    46 KB · Görüntüleme: 182
4000 TL bütçem var ama nasıl bir sistem toplayacağımdan emin değilim. Bir sistem topladım. Sizinle e paylaşmak istiyorum. Alternatif sistem önerileri veya sistemde yapılabilecek değişiklikler gibi önerilere açığım.

İntel core i5 6600k
Asus z170 pro DDR4 3400mhz
Kingston hyperx savage 8 gb 3000mhz
MSI gtx 960 gaming 2 GB
Seagate 1 TB 7200 RPM
Kingston hyperx fury 120 GB SSD
Zalman r1 600w midt
Silver stone tundra td03-e intel
MS windows 10 pro
Montaj ve test

Toplam 4195 TL. Sinerjiden topladım. Her türlü alternetif sistem veya parça önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba eğer Windows 10 pro vs. satın alacaksanız Windows 10 Professional OEM Key | Buy on Kinguin ayrıca Teasycat adlı youtuber'ın verdiği ''TEASY'' kod'u ile %3 indirim kazanabilirsiniz. Koduda ilave ettiğinizde 57tl civarına denk geliyor Windows 10 PRO.

Üstüne işlemci soğutucu ekleyebilirsin veya işlemciyi 6600 ile değiştirebilirsin fakat pek bir fark ortaya koyacağını sanmıyorum. Bilgisayarı tam olarak kullanma amacınız ne olacak? Ona göre i5 6600K veya i5 6500 kullanmanız gerektiğini söyleyebilirim. Windows'u indirip ürün anahtarını @Görkjem arkadaşın attığı linkten almak daha mantıklı. G2A'dan ve Kinguin'den 3-4 defa alışveriş yaptım güvenilir site her ikside. Tabi satıcıya göre de değişebilir.

@Namelessone1905 Hocam Asus AMD kartların çok ısındığına dair şikayetler var ve uzun süre kullanımda güç kaynağının eskiyeceğini ve eski güç değerlerini vermeyeceğini göze alırsak 600w güç kaynağı takmak biraz riskli.

Sistemi oyunları daha kaliteli ve daha iyi fps almak için toplamayı düşünüyorum. Sistem toplamadaki amacım bu. Önerdiğiniz windows 10 pro ve indirim kodu işime çok yarayacak. Çok teşekkür ediyorum ilgilerinizden dolayı. Daha farklı önerileriniz olursa açığım.

Sistemi oyunları daha kaliteli ve daha iyi fps almak için toplamayı düşünüyorum. Sistem toplamadaki amacım bu. Önerdiğiniz windows 10 pro ve indirim kodu işime çok yarayacak. Çok teşekkür ediyorum ilgilerinizden dolayı. Daha farklı önerileriniz olursa açığım.
Bu aradasite güvenilirdir bu konuda şüpheniz olmasın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı