4000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
4000

Barty

Hectopat
İyi akşamlar öncelikle, yaklaşık 5-6 yıldır iPhone 6 kullanıyorum ve artık gitgide hurda olmaya başladı. Çok kasıyor takılıyor şarjı aşırı hızlı bitiyor vs. ve eski bir telefon yani güncelleme aldığı falan da yok. 4000 TL bütçem var dediğim gibi. Geçenlerde Teknosa da 3800 TL'ye Xiaomi Note 10s 64 GB modelini görmüştüm. Fiyatı ve özellikleri ilgimi çekmişti mağazada. Ama bu bütçeye daha iyi bir telefon alabilir miyim bilemedim. Telefondan beklentilerim şunlar:

• Yeni nesle uygun, güzel ve HD ön ve arka kamera.
  • Uygulamaları vs. hızlı açması, uygulamalarda ve arayüz kısmında kasmaması ve hızlı olması. (TikTok, Instagram, YouTube vs. kullanırken kasma yapmamalı.)
  • Telefonda çok oyun oynayan birisi olmadığım için oyun performansının çok kaliteli olmasına gerek yok. (Clash Royale vs. gibi oyunlarda kasma yapmasa yeter.)

Özetle genel olarak bu tarz özelliklere dikkat ediyorum, önerilerinizi bekliyorum.

İphone 6 kaç gb ? Parmak izi çalışıyor mu hocam ? Eğer yedek telefon yapmak veya birine vermeyi düşünmüyorsanız satmak yerine buyback kampanyaları ile iphone 6'yı verip daha iyi bir telefon alabilirsiniz. Hatta yenilenmiş telefon alırsanız eski ama baya sağlam bir model alabilirsiniz diye düşünüyorum

İphone 6 kaç gb ? Parmak izi çalışıyor mu hocam ? Eğer yedek telefon yapmak veya birine vermeyi düşünmüyorsanız satmak yerine buyback kampanyaları ile iphone 6'yı verip daha iyi bir telefon alabilirsiniz. Hatta yenilenmiş telefon alırsanız eski ama baya sağlam bir model alabilirsiniz diye düşünüyorum
32 gb parmak izi çalışıyor.

Geri
Yukarı