4000 TL'ye televizyon tavsiyesi

LongHaoChen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 6 ay içinde evleniyorum ve yavaştan eşyalara bakmaya başladım. Televizyon bütçem 4.000 TL, var mı öneriniz?

Hangi markete geldiğini unuttuğum bir televizyon var. Samsung RU7090 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Uygun fiyatlı bulabilirsen kesinlikle öneririm, bende evlendiğimde aldıydım. 4k, akıllı kumanda ve amblight özelliği çok hoş gece ayri bi keyif alıyorsunuz TV'den. Smart özelliği de var uygulamalar gayet iyi kendi icerisinde tarayıcısı YouTube falan bulunuyor, google playden oyun uygulama vs kurabiliyorsun. Ben gayet memnunum.

A55L 8860 5S pek anlamıyorum ama bi bakabilirsiniz.

Kullandığınız üründen memnun musunuz? Kanallar arasında geçişler olsun, internete bağlanma olsun. Uygulama yükleyebiliyor musunuz? Bende pek anlamıyorum o yüzden soruyorum :)
Uygun fiyatlı bulabilirsen kesinlikle öneririm, bende evlendiğimde aldıydım. 4k, akıllı kumanda ve amblight özelliği çok hoş gece ayri bi keyif alıyorsunuz TV'den. Smart özelliği de var uygulamalar gayet iyi kendi icerisinde tarayıcısı YouTube falan bulunuyor, google playden oyun uygulama vs kurabiliyorsun. Ben gayet memnunum.
Teşekkürler. Buna da bakacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı