4000 TL'ye üst tarafta 360mm sıvı soğutucuya uygun kasa önerisi

h0ca

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,
Arkadaşlar kasanın üst kısmına 360'lık sıvı soğutucu takabileceğim mümkünse mesh model önerebilir misiniz?
ATX veya mATX anakart ile ve Gainward RTX 4080 ekran kartı ile kullanacağım.
Bütçe maksimum 4.000TL

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehber: Kasa Tier List Zamanında yapılan bir rehber. Gözünüze çarpan kasayı araştırarak seçiminizi yapabilirsiniz.
Aslında o tier list bizim gibi kullanıcılara nokta atışı sağlamaktan çok sorun çıkarıyor. Ben kullanımıma uygun olanı arıyorum. Oradaki kriterlere göre arama yapmaya kalksam sabahlar olmasın.
Sistem topluyorum ve alacağım parçalara uygun özelliklerde bir kasa arıyorum.
Yine de teşekkürler.

Aslında o tier list bizim gibi kullanıcılara nokta atışı sağlamaktan çok sorun çıkarıyor. Ben kullanımıma uygun olanı arıyorum. Oradaki kriterlere göre arama yapmaya kalksam sabahlar olmasın.
Sistem topluyorum ve alacağım parçalara uygun özelliklerde bir kasa arıyorum.
Yine de teşekkürler.
Fazla detaylara girerseniz elbet boğulursunuz. Ancak belirli bütçeleri geçince kullanıcıya sunulan özellikler ister istemez artıyor. Bu parayla hangi seviyede bir kasa alacağınız az buz ortada. Bir kasanın bi +'sı varken diğerinin -'si çok doğal. Bunlara takılırsanız evet baya uzun süren bir durum olur.

Onun dışında belki ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir kasa COOLER MASTER MASTERBOX TD500 MESH 4x120mm ARGB LED FANLI MidT ATX SİYAH KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

1 hafta önce 3.750 liraya Cooler Master HAF500 TG Mesh kasa aldım.
7600x işlemci için üst tarafa 360mm sıvı soğutma taktım. Şuanda kullanıyorum. Gerçekten böyle hava akışı olan kasa görmedim. Tasarım olarak görüntüsü pek hoşuma gitmese de, işlev olarak gerçekten iyi bir kasaymış tavsiye ederim

Gamepower Warcry kullanıyorum, 11900K ve 3070 ile sıcaklıkları hissettirmiyor bile. Yük altında en yüksek 63 dereceyi gördüm. 6 adet fanı giriş fanı olarak kullanıyorum, Corsair H150 360mm sıvı soğutucuyu da egzoz olarak üstte kullanıyorum. Önü ve yani karartılmış temperli cam.

Dün bu kasada sistem topladım. Tek kusuru ön panelde toz filtresi yok, ayrıca 350TL civarına satın almanız gerekiyor. Bu videoyu da izlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı