4000 TL'ye yenilenmiş S10 alınır mı?

Bütçe
4000
Bayağı bir karışmış olaylar MIUI kötü değildir. MIUI 12 kötüdür. Xiaomi en iyi marka değildir gerçekten çok iğrenç bir ortam olmuş burası.

A52 bence iyi değil Samsung donuyor hikaye değil.
Samsung 3 sene sonra donuyor. Heralde donanımlar öyle üretilmiş patlıyor elde kalıyor. Bir ara Samsung alınır başka alınmaz diyordum şimdi vazgeçtim. Note veya s almayacaksanız hiç almayın derim ki S10 bu sene veya bir sonraki sene terk edilecek yazılım konusunda büyükihtimalle. Bir de S6 kullandım zamanında çok iyiydi ama sönüyor zamanla 7.0 da kaldı sürümü.

Hocam annemin 7 sene kullandığını bilirim.(8 sene boyunca akmadı tabii ama ilk 4-5 sene çok rahattı. Eğer iPhone alınmıyorsa zaten 4-5 senesinden fazla bir şey beklenmemeli. O eski telefon diye çok gitti şimdikilerinde bir 7 sene olmasa da rahat 2-3 sene götüreceğini düşünüyorum. 3 sene sonra özellikle kasmaz. Artık donanımlar eski kalır. Note 4 kullanıyor kardeşim. Donanımın yettiği her şeyi çok rahat açıyor.) Kanıtınız ne?
MediaTek'lerin 2-3 senelik ömrü var diye forumda önereni asıyorlar. Samsung da böyle bir olay olsa sence herkes M51, A71 gibi telefonları önerir mi?

Bayağı bir karışmış olaylar MIUI kötü değildir. MIUI 12 kötüdür. Xiaomi en iyi marka değildir gerçekten çok iğrenç bir ortam olmuş burası.

Hocam annemin 7 sene kullandığını bilirim.(8 sene boyunca akmadı tabii ama ilk 4-5 sene çok rahattı. Eğer iPhone alınmıyorsa zaten 4-5 senesinden fazla bir şey beklenmemeli. O eski telefon diye çok gitti şimdikilerinde bir 7 sene olmasa da rahat 2-3 sene götüreceğini düşünüyorum. 3 sene sonra özellikle kasmaz. Artık donanımlar eski kalır. Note 4 kullanıyor kardeşim. Donanımın yettiği her şeyi çok rahat açıyor.) Kanıtınız ne?
MediaTek'lerin 2-3 senelik ömrü var diye forumda önereni asıyorlar. Samsung da böyle bir olay olsa sence herkes M51, A71 gibi telefonları önerir mi?

Kanıtım J8 ve A6 olabilir. Ailem hala kullanıyor ve bende kullandım hele de J8 beni Samsung'tan tiksindirdi ayrıca Xiaomi en iyi marka "bence" eklemeyi unutmuşum ekliyorum pardon. Ayrıca ben 1200'e Snapdragon 625 işlemcili 4 GB/64Gb telefon görmedim sıfır olarak hiking dışında ve şu an kullanıyorum MIUI 11 de akiyor cihaz. A6 ve J8 kötü durumda ve 2000-3000 arası cihazlar.
En iyi olma sebebi fiyat performans.

Kanıtım J8 ve A6 olabilir. Ailem hala kullanıyor ve bende kullandım hele de J8 beni Samsung'tan tiksindirdi. Ayrıca xioami en iyi marka "bence" eklemeyi unutmuşum ekliyorum pardon. Ayrıca ben 1200'e Snapdragon 625 işlemcili 4 GB/64GB telefon görmedim, sıfır olarak hiking dışında ve şu an kullanıyorum MIUI 11 de akiyor cihaz. A6 ve J8 kötü durumda ve 2000-3000 arası cihazlar.
En iyi olma sebebi fiyat performans.

Hocam daha yazdığımı okumamışsınız. MIUI 12 sorunludur diye yazdım oraya daha ilk cümleyi bile okumadan sizi nasıl ciddiye alabilirim. Hocam onların kasmasının sebebi fark etmişsinizdir ikisi de çıktığı yılın baba telefonları değil. Sizi ciddiye almam için önce yazılarınızdan "hiking"i çıkarın bence.

Ben müşteri memnuniyetinden bahsediyorum Samsung'un mağazasından aldık büyükşehirlerden birindeki resmi mağazasından kamerasi bile 2 senede kotulesti siz düşünün. Samsung beni kendinden igrendirdi faniydim neredeyse eskiden. Siz belki yaşamamışsınızdır ama kötüydü memnun değilim.

Hocam daha yazdığımı okumamışsınız. MIUI 12 sorunludur diye yazdım oraya daha ilk cümleyi bile okumadan sizi nasıl ciddiye alabilirim. Hocam onların kasmasının sebebi fark etmişsinizdir ikisi de çıktığı yılın baba telefonları değil. Sizi ciddiye almam için önce yazılarınızdan "hiking"i çıkarın bence.

Okudum, onunla ilgili bir şey söylemedim haklısınız, hiking kotu ve iğrenç ama fiyat performanstan bahsediyorum.

Başka siteden alın, normalde bu telefon kronik sorunlu değil diye biliyorum.
Önermeden önce Google'a "S20 FE kronik sorun" diye aratabilirdiniz.

Samsung Galaxy A52 tavsiye ederim.

@Yusuf Halil Sağaz hocam lütfen yazım kurallarına dikkat edin, sizi alıntıladığımdan bende ceza yiyeceğim.

Tamam hocam mobildeyim klavye küçük yazamıyorum.
Neyse de ben baba olup olmadığını söylemedim ve ayrıca kişisel düşüncem.
2000 TL'ye alınan bir telefonda bu kadar sorun donma olursa markanın adı kötüye çıkmaz mı?
Xioami MIUI 12 de bir sürü hata yaptı ve adı kötüye çıktı doğru mu?
Huawei Google ile uğraşıyor ve kimse sevmiyor doğru mu?
Evet.
Samsung daha az hata yapmış olabilir ama Samsung'a verdiğim 4000TL toplam ile hiç memnun kalmadım. Ve A serisinin iyi olup olmadığını bu serinin bir telefonundan dolayı söyledim. Ama belki A52 mükemmel olabilir.
Ayrıca daha çok iPhone tavsiye ettim.
Ama haklı olabilirsiniz.
Ben 4000 TL harcadım ve her iki harcamam da 2 senede neredeyse çöp.
A6 o kadar degil ama J8 aşırı kasiyor.
(Bu kısmı alıntılamayın, ban yemeyin.)
Ban yiyeceğim az sonra ve ben kişisel dusunce paylaştım.
Yine de haklı olduğumu savunmuyorum.
Kişisel düşünce paylaşıyorum.
İsteyen istediği markayı kullansın.
Android'de ne önerirsem biri beğenmiyor.
Haklı oldukları noktalar da var.
Sizin haklı olduğunuz noktalar da var.
Hatalı veya yanlış paylaşım yaptıysam pardon.
Android bilgilerimi oturtmadan gelip yazdım.
Hatam yüzünden etkilenen kızan herkese pardon.

Tamam hocam mobildeyim klavye küçük yazamıyorum.

Hocam bu teknolojinin "bence" kısmının olduğunu düşünmüyorum. Mesela GTX 1050 Ti bence RTX 3090'dan güçlü diyemezsiniz. Ben de MIUI 11 de sizin düşündüklerinizi düşünüyordum. Hatta 40 sayfa tartışmıştım. Hocam MIUI 12'nin rezilliğini size şöyle anlatabilirim.

Realme 7 ile ROM atılmamış X3 NFC'nin sıcaklıkları aynı(biri 12 nm diğeri 8 nm yani başka bir şey demiyorum). 720G, çoğu oyunda 35 FPS'i zorluyor.

Artı olarak çok fazla Samsung telefon kullandığım için dediklerinizi garipsedim.

Hocam bu teknolojinin "bence" kısmının olduğunu düşünmüyorum. Mesela GTX 1050 Ti bence RTX 3090'dan güçlü diyemezsiniz. Ben de MIUI 11 de sizin düşündüklerinizi düşünüyordum. Hatta 40 sayfa tartışmıştım. Hocam MIUI 12'nin rezilliğini size şöyle anlatabilirim.

Realme 7 ile ROM atılmamış X3 NFC'nin sıcaklıkları aynı(biri 12 nm diğeri 8 nm yani başka bir şey demiyorum). 720G, çoğu oyunda 35 FPS'i zorluyor.

Artı olarak çok fazla Samsung telefon kullandığım için dediklerinizi garipsedim.
Anlıyorum.
O rezillik yüzünden yaşadığınız sinir ve markayı sevmeme durumu bende samsungta oldu. Markalar hep böyle sinirim yüzünden böyle dedim.

Anlıyorum.
O rezillik yüzünden yaşadığınız sinir ve markayı sevmeme durumu bende Samsung'ta oldu. Markalar hep böyle sinirim yüzünden böyle dedim.

Hocalarım sizce nova 5T alınır mı ve Android 12 alır mı?

Geri
Yukarı