4000TL laptop tavsiyesi

Bütçe
4000-4200
Bu hocam o zaman en düşük ayarlarda Rocket League açıyor yani valoda açar ACER Swift1/SF114-32-P3JY/Pentium N5000/4GB/128GB SSD/UHD/Win10/14" FHD Ultrabook Gold
Çok saolun hocam, eminim ki bunu yazdıktan sonra birçok kişi beni anlayacaktır.

Bu zamana kadar E6700 ve HD7450 kullanarak geldim, hiçbir sıkıntısını görmedim desem yalan olur. Çok sıkıntı çektim bu sistemle. Bu sistemin alınmasının üstünden 10 yıl geçti, geliştirerek bu seviyeye getirdim. Ablam öğretmen olduğundan yanında taşıması gerekecek, bende üniversite için artık çalıştığımdan oyun oynamıyorum. 6000TL ye önerilecek bir laptop, benim gündelik işlerimi fazlasıyla aşacağından, dersleri boşlamam için bir yol açar. Ondan muazzam bir sistem istemiyorum. Büyük ihtimal sizin yolladığınız sistemi alacağım. İndirim bittiğinde bile bütçeme yeter.

Çok sağ olun hocam, eminim ki bunu yazdıktan sonra birçok kişi beni anlayacaktır.

Bu zamana kadar E6700 ve HD7450 kullanarak geldim, hiçbir sıkıntısını görmedim desem yalan olur. Çok sıkıntı çektim bu sistemle. Bu sistemin alınmasının üstünden 10 yıl geçti, geliştirerek bu seviyeye getirdim. Ablam öğretmen olduğundan yanında taşıması gerekecek, bende üniversite için artık çalıştığımdan oyun oynamıyorum. 6000TL'ye önerilecek bir laptop, benim gündelik işlerimi fazlasıyla aşacağından, dersleri boşlamam için bir yol açar. Ondan muazzam bir sistem istemiyorum. Büyük ihtimal sizin yolladığınız sistemi alacağım. İndirim bittiğinde bile bütçeme yeter.

Hocam bir konu daha açın bu sistem iyi mi diye biraz düşündümde daha iyisi bulunabilir.

Tekrardan merhabalar. Size birkaç seçenek sundum. Biliyorum bütçeniz 4000TL ama yine de attım. Almanızı önerdiğim laptoplar;
Eğer Valorant ve Rainbow 6 gibi ağır oyunlar oynamayacaksanız, uzun süreli ve malzeme kalitesi istiyorsanız bunu öneririm: Lenovo IdeaPad 3 Intel Core i3 1005G1 4GB 128GB SSD Windows Fiyatı
Uzun süreli ve malzeme kalitesi olarak Lenovo kadar da iyi olmasa bile çok iyi. Bu oyun da oynatır (Rainbow 6 zorlar ama Valorant'ı çok rahat oynatır). Bizzat bende kullandım. Çok güzel bir ürün: ASUS D509da-br459 Ryzen 3 3250u 8gb 256gb Ssd 15.6 Freedos | Trendyol
Bu da Lenovo hem oyun oynatır (Rainbow 6 zorlar ama Valorant'ı rahatça oynar) hem de uzun ömürlü olur. Malzeme kalitesi çok güzel alabilirsiniz: Lenovo V15-ADA AMD Ryzen 5 3500U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Fiyatı
Bu bir Chrome book. Ülkemizde satanı ilk defa gördüm. Trendyol'a 1 ay önce falan geldi. Bunun işletim sistemi farklı macOS gibi diyeyim. Bu Chrome'da o kadar hızlı ki adı da o yüzden Chrome book. Uzun ömürlü olurmu bilmiyorum ama YouTube'da çok videosu var yabancı olarak. Tek sorunu 64 GB hafızasının olması. Harici bir 120GB'lık SSD satın alabilirsiniz. Bu oyun kesinlikle oynatmaz. Ama MacBook gibi düşünün oyun dışında neredeyse her şeyi yapar: ASUS C433t 14" Fho Intelcore M3-8100y 4gb Ram 64gb-sso Chrome Os Laptop | Trendyol

Yeni konular

Geri
Yukarı