4000TL monitör önerisi

ibrahimerkarakas

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 2200g - MSİ RX570 8GB- 32 GB DDR4 3200MHZ RAM
Meslek
İşletmeci
Merhaba arkadaşlar. Bütçem 4000TL aradığım özellikler: Curved olması, minimum 27inch olması ve 144Hz 1ms olması. Uzun süredir kullanan ve memnun olan arkadaşlardan monitör önerisi rica ediyorum.

• Bir tanesinin linkini kontrol et çünkü monitör değil, RAM diğeri. GamePower monitör ise alınmaz berbat bir monitör çünkü.

Konu sahibine şu iki ürünü önerebilirim.

Bütçe artarsa Dell G2422HS.

Artmaz ise Lenovo G24-20.

Hocam bana kalırsa bütçeni bir miktar yükselt bu monitörü al tam tamına bir F/P ürünü eğer illa 144Hz 1ms istersen oda bu monitör markasız falan deme hocam Samsung panelleri kullanılıyor güvenilmesi için.

• Bu da fiyatını asla hak etmiyor, Gamepower monitörden farksız bir monitördür. Eğer o bütçeye çıkarsa şu var.

Çok pardon hocam bir önceki konu ile karışmış kusuruma bakma. burda monitör

• Tek kelimeyle, berbat. Ghosting sorunu var hem de aşırı derecede. Smearing sorunları var. VA panel. Önermiyorum hele 4000 liraya.

Son düzenleme:
Bir tanesinin linkini kontrol et çünkü monitör değil, RAM diğeri. Gamepower monitör ise alınmaz berbat bir monitör çünkü.

Bu da fiyatını asla hak etmiyor, Gamepower monitörden farksız bir monitördür. Eğer o bütçeye çıkarsa şu var.

Fiyat performansı olarak çok iyi sadece markası Gamepower onun harici içi Samsung panel marka kendisini tanıtmak için Samsung paneli seçmiş ki bu da onu oldukça fiyat performansı yapıyor Samsung markasına göre.
Monster'ın monitörünü çok uzun bir süredir arkadaşım kullanıyor herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadı.

Hocam bana kalırsa bütçeni bir miktar yükselt bu monitörü al tam tamına bir F/P ürünü eğer illa 144Hz 1ms istersen oda bu monitör markasız falan deme hocam Samsung panelleri kullanılıyor güvenilmesi için.

Hocam öneri için teşekkür ediyorum. Belki linç yerim ama bende ilginç şekilde Gamepower ürünleri alan her birinden de ayrı ayrı memnun kalan biriyim. Benim için bir ürün alacağım zaman filtrelediğim markalardan biri haline geldi.

• Bir tanesinin linkini kontrol et çünkü monitör değil, RAM diğeri. Gamepower monitör ise alınmaz berbat bir monitör çünkü.

• Bu da fiyatını asla hak etmiyor, Gamepower monitörden farksız bir monitördür. Eğer o bütçeye çıkarsa şu var.

• Tek kelimeyle, berbat. Ghosting sorunu var hem de aşırı derecede. Smearing sorunları var. VA panel. Önermiyorum hele 4000 liraya.

Hocam öneri için teşekkür ederim ama ikisi de 24 inch. Fiyatı yüksek 27 inch öneriniz varsa eğer bir şekilde ikinci el falanda bulmaya çalışabilirim. Bütçem az farkındayım ama arayışı 27 inch.

Hocam öneri için teşekkür ediyorum. Belki linç yerim ama bende ilginç şekilde Gamepower ürünleri alan her birinden de ayrı ayrı memnun kalan biriyim. Benim için bir ürün alacağım zaman filtrelediğim markalardan biri haline geldi.

Hocam öneri için teşekkür ederim ama ikisi de 24 inch. Fiyatı yüksek 27 inch öneriniz varsa eğer bir şekilde ikinci el falanda bulmaya çalışabilirim. Bütçem az farkındayım ama arayışı 27 inch.
4000 liraya 27 inç olarak iyi bir monitör yok maalesef. Bir Odyssey G3 ve o GamePower monitör var ama onlar da çok kötü bir monitör ve tavsiye etmiyorum. İkinci elden bakın ya da bütçenizi artırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı