4000TL telefon önerisi

Bütçe
4000

SMAlgan

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi bayramlar dilerim.
Yakın zaman da kendime yeni bir telefon almak istiyorum uzun zamandır iPhone 6 kullanıcısıyım iPhone fiyatları yüksek oluşu ve aldığım telefonu uzun süre kullandığım için güncel bir telefon almak istiyorum. Ne yazik ki iPhone güncel telefonlarına bütçem yeterli değil bu yüzden Android'e geçmeyi ve yeni Android sistemleri tecrübe etmek istiyorum. Bu yüzden kararsız kaldım benim kendi araştırmam da Redmi Note 10 Pro ve bütçemi zorlarsam Mi 10T arasında kaldım Samsung A72 veya bütçemi zorlamam ile Samsung S20 FE modeli arasında kaldım. Siz değerli arkadaşlarımdan bu konuda yardım rica ediyorum farklı bir telefon önerisin de bulunmak isteyen arkadaşlara da açığım şimdiden teşekkür ederim.
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
A72 daha güncel ve stabil bir arayüze sahip, pişman etmez. MIUI pek tavsiye edilmiyor yazılımı Samsung kadar iyi değil.

A72 daha güncel ve stabil bir arayüze sahip, pişman etmez. MIUI pek tavsiye edilmiyor yazılımı Samsung kadar iyi değil.
Peki a72 de 720g işlemci var note pro da 735g bu bana bir dezavantaj yaratır mı çünkü benim için kamera biraz önemli ve kasma gibi faktörleri kısa sürede yaşamak istemiyorum

Peki A72 de 720G işlemci var Note Pro da 735G bu bana bir dezavantaj yaratır mı çünkü benim için kamera biraz önemli ve kasma gibi faktörleri kısa sürede yaşamak istemiyorum

Note 10 Pro kamera kısmında gayet başarılı, işlemcisi hakkında detaylı bilgim yok.

Peki a72 de 720g işlemci var note pro da 735g bu bana bir dezavantaj yaratır mı çünkü benim için kamera biraz önemli ve kasma gibi faktörleri kısa sürede yaşamak istemiyorum
Hocam A72 alın, MIUI ağır çalışıyor. Herşey işlemci değil, yazılım da önemli. A72'nin kamerası güzeldir.

Peki A72 de 720G işlemci var Note Pro da 735G bu bana bir dezavantaj yaratır mı çünkü benim için kamera biraz önemli ve kasma gibi faktörleri kısa sürede yaşamak istemiyorum.

İki işlemci birebir aynı. Kasma gibi şeyleri 4-5 yıl görmezsiniz ancak beklentinize göre değişir.

Hocam A72 alın, MIUI ağır çalışıyor. Herşey işlemci değil, yazılım da önemli. A72'nin kamerası güzeldir.
Şu yüzden işlemciyi sordum günlük standart bir kullanıcıyım o yüzden arada oyun arada fotoğraf ve en önemlisi bataryanın iyi gitmesi benim için uzun yıllar kullanıcağım için teşekkür ederim tavsiyeniz için
İki işlemci birebir aynı. Kasma gibi şeyleri 4-5 yıl görmezsiniz ancak beklentinize göre değişir.
Teşekkür ederim yorumun için öyle ağır bir oyun oynayan biri değilim daha çok sosyal medya ve telefon görüşmesi çok teknik bilgim olmadığı için rakamalr üzerinden değerlendirme yaptım ister istemez

Şu yüzden işlemciyi sordum günlük standart bir kullanıcıyım o yüzden arada oyun arada fotoğraf ve en önemlisi bataryanın iyi gitmesi benim için uzun yıllar kullanacağım için teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Kamera ve batarya isteğinizi A72 hayli hayli karşılayacaktır. Note 10 Pro'nun oyun performansı iyi diye biliyorum, işlemcisi o yüzden daha yüksek. Ama dediğim gibi A72 tavsiye ederim.

Kamera ve batarya isteğinizi A72 hayli hayli karşılayacaktır. Note 10 Pro'nun oyun performansı iyi diye biliyorum, işlemcisi o yüzden daha yüksek. Ama dediğim gibi A72 tavsiye ederim.
A52 ile benzer diyorlar aralarında ki fiyat farkı hakkında ne düşünüyorsun değer mi? Tavsiyen için de teşekkür ederim

Geri
Yukarı