4000TL'ye Sistem Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aldığım zaman eğer bir yerden fotoğraf makinesi yada güzel bir resim çeken telefon bulursam. Montaj yapmadan önce, montaj sırasında, montajdan sonra fotoğrafları paylaşabilirim. İsteğinizin olması üzerine...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığım zaman eğer bir yerden fotoğraf makinesi yada güzel bir resim çeken telefon bulursam. Montaj yapmadan önce, montaj sırasında, montajdan sonra fotoğrafları paylaşabilirim. İsteğinizin olması üzerine...
Çok makbule geçer hocam. :)

Tamamdır değil mi? Toplayacağım bu kasayı sonra bir problem çıkmasın. :)

GIGABYTE G1SNIPER B5 S/L HDMI DDR3 PCI SLI LGA1150 sizce bu Anakart nasıldır? Vatandan bir şey almak istemiyorum ve MSI ekran kartı da yok.

G1SNIPER B5 S/L Anakart'da güzel ancak z97 chipsetli olan ileriye dönük olduğundan z97 daha iyi.

Merhaba, o anakartı bu sistemede önerir misiniz? Eğer önerirseniz bütçede ki artmayla bir şeyler ekleyebilirim, birde resimdeki anakartla önerdiğiniz MSI ın farkılarını söylerseniz sevinirim.
1YKXexZ.png

Cagin değişmene gerek yok seçtiğinde iyi. MSı'de oyuncular için olan e2200 ağ kartı bulunuyor o yüzden de değişme yani. Ben chipset bakımından iyi diye konu sahibine söyledim.

Fiyatı açısından MSI ı düşünüyodum, o yüzden farklarını merak ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı