Çözüldü 4000TL'ye Sistem Toplama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emrhncb

Hectopat
Daha fazla  
2 hafta içinde monitör dahil oyun için sistem alacağım. Bütcem 4000 tl. GTX 970 tabanlı bir sistem olsun istyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey oyun için :)
Ekran Alıntısı.PNG

Sistem iyi ama monitörde istemiş arkadaş. Siz yüklediğim resme aldırış etmeyin, kasa yok.

bandicam 2015-06-07 15-52-11-184.jpg

Bence 4000 TL çok fazla. 4000 TL'ye DDR4 bile toplanır. Ben oyuncuyum diyor isen GTX 760 veya R9 270 / 280 /270x işini görür. Oyun için olduğu için işlencinin pek önemi yok. i3 de alsan i5 de alsan fark etmez. Ama 4 çekirdeki olsun bende OC'li işlemciler alma. Gereksiz seni oyunlarda götürsün yeter. Tavsiyen bunlar. Yine de sen bilirsin. Geri kalan parayla da birşeyler yaparsın. Oyun alırsın yer içer yatarsın oyun kolu ses sistemi vs...

Ha yok illede harcıycam dersen bu gayet uygun:

gggg.PNG

Bence 4000 TL çok fazla. 4000 TL'ye DDR4 bile toplanır. Ben oyuncuyum diyor isen GTX 760 veya R9 270 / 280 /270x işini görür. Oyun için olduğu için işlencinin pek önemi yok. i3 de alsan i5 de alsan fark etmez. Ama 4 çekirdeki olsun bende OC'li işlemciler alma. Gereksiz seni oyunlarda götürsün yeter. Tavsiyen bunlar. Yine de sen bilirsin. Geri kalan parayla da birşeyler yaparsın. Oyun alırsın yer içer yatarsın oyun kolu ses sistemi vs...

Eki Görüntüle 75335
O sistemi almayı düşündüm, ama nereden bakarsam bakayım aynı fiyata gelmiyor bileşenler. Farklı sitelerden de almak istemiyorum. Bu arada belirtmeyi unutmuşum ama bu sistemle videoda çekilecek o yüzden istiyorum 4000 TL'ye.

Şöyle bir sistem topladım. Başta overclock yapmayacağım için stok soğutucu yeter diye düşünüyorum. Birde eski kasamdaki dvd yazıcı yeni sisteme takılabilir mi ? Uyumsuzluk gibi bir sorun olur mu ? çünkü ara sıra lazım olabiliyor dvd yazıcı.

Dosya Ekleri

• ScreenHunter_41 Jun. 07 20.37.jpg
    ScreenHunter_41 Jun. 07 20.37.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 356

Eki Görüntüle 75335
Olur mu öyle şey. Asıl oyun için DDr4 gereknmez. Eğer oyun için alacaksan da bu bütçeye en az r9 290 ya da GTX 970 olur.

O sistemi almayı düşündüm, ama nereden bakarsam bakayım aynı fiyata gelmiyor bileşenler. Farklı sitelerden de almak istemiyorum. Bu arada belirtmeyi unutmuşum ama bu sistemle videoda çekilecek o yüzden istiyorum 4000 TL'ye.

Şöyle bir sistem topladım. Başta overclock yapmayacağım için stok soğutucu yeter diye düşünüyorum. Birde eski kasamdaki dvd yazıcı yeni sisteme takılabilir mi ? Uyumsuzluk gibi bir sorun olur mu ? çünkü ara sıra lazım olabiliyor dvd yazıcı.
Uyumsuzluk gibi birşey olmaz, DVD yazıcıların kutusundaki yazılara aldanmayın, takın çalışır optik sürücü bu. :)

Hocam keşke dün toplsaydın sistemi doların az oynadığını gören eksen bilgisyar da vatan da fiyatları yükseltmiş eksende 1004 tl olan sepetim 1111 tl olmuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı