4000X kasanın içi gözükür mü?

Leozihm

Decapat
Daha fazla  
4000X siyah kasa alacağım fakat sistemimde çok RGB yok. İçindeki bileşenler filmli camdan gözükür mü? Kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Kasanın tek ledi ön taraftaki fanlar ise kasanın içindekiler karanlıkta zorlukla gözükür, odaklanman gerekir. Bir de filmli cam demişsin zaten.

4000X'in yan paneli normal kasalara göre daha fazla karartılmış videolardan gördüğüm kadarıyla. Ancak bir MSI Gungnir 100 kadar da değil diye tahmin ediyorum.

Aydınlıkta görürsünüz ama içeride ışık olmadan karantlıkta (karanlıktan kastım ışıkları kapalı odada) göremezsiniz.
Bakınız 4000X:
1.PNG

Gungnir 100 (Öndeki cam):

2.PNG

Popüler kasalardan MB520:

3.PNG

Benim kasa da filmli cam. İçinde ışıklı işlemci soğutucu fanı ve ekran kartının MSI logosu hariç diğer şeyler pek gözükmüyor. Hatta fanların ışıkları kapalı olsa hiç gözükmez gibi. Ama bence filmli cam daha şık duruyor, içinde RGB ekipman olunca daha güzel gözüküyor.

Fiyat farkını bilmiyorum o yüzden fiyatı ve bütçe konusunu bir kenara bırakıyorum.

4000X alın. Bir başkasına TD500 almıştım ve çok hayal kırıklığına uğramıştım. Benim evimde Deepcool Matrexx 70 var ve malzeme kalitesi TD500'e göre çok daha iyi. Benimkinin yanında kasa demeye bin şahit lazım TD500'e. Böyle gelmesini beklemiyordum açıkcası. Kalitesi çok şaşırtmıştı.

4000X'i görmüşlüğüm yok ancak TD500'den daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı