400gr karbonhidrat definasyon için fazla mı?

EfeOsman

Hectopat
1 senedir falan spor yapiyorum, cok fazla 110 civari kilolardaydim boyuma gore aşırı fazlaydi cogundan kurtuldum fakat hala biraz fazlam var. %16 yag oranim var, 184 boyum 88 civari kilom var. Makro besin ihtiyacimi hesapladigimda 400 gr karbonhidrat cikiyor, bu kadar karbonhidrati saglikli olanlardan nasıl alabilirim? Bu kadar karbonhidrat definasyonda mantikli mi? Yardimci olursaniz sevinirim.

Screenshot_20230321-013407_Chrome.jpg

Ben pek güvenmedim bu siteye, 78gr yağ almanı söylüyor günde, aşırı fazla.

Ayrıca şunu da söyleyeyim, o yağ Migros'ta satılan büyük boy pizzadaki yağ oranına eşit sayılır, yani ekstra fazla hele definasyon için.

Ben pek güvenmedim bu siteye, 78gr yağ almanı söylüyor günde, aşırı fazla.

Ayrıca şunu da söyleyeyim, o yağ Migros'ta satılan büyük boy pizzadaki yağ oranına eşit sayılır, yani ekstra fazla hele definasyon için.
Çoğu sitede buna benzer çıkıyor, bu makrolarda bi gariplik olduğunu düşünüyordum zaten, güvenilir olduğunu düşündüğünüz yer var mı?

Çoğu sitede buna benzer çıkıyor, bu makrolarda bi gariplik olduğunu düşünüyordum zaten, güvenilir olduğunu düşündüğünüz yer var mı?
MyFitnessPal üzerinden deneyebilir misiniz? yanlış hatırlamıyor isem bilgilerinizi girdiğinizde kalori ve makro önerisi yapıyordu, ayrıca besin ilerleyişinizi takip etmek için de harika bir uygulama.

Yeni konular

Geri
Yukarı