400TL bütçe kulaklık önerisi

Bütçe
400

Kanta

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar,

Bütçe: 400TL // fakat sorun oluşmazsa uzun süre kullanmayı hedeflediğim için şu ürünü kaçırmamalısın dediğiniz ürünler için esneklik payı olabilir.

Kullanım amacı
Kullanımın büyük kısmı oyunlarda geçecek. Oyun oynarken sürekli Discord'da bulunduğum için mikrofonuda bir hayli önemli. FPS oyunu oynamıyorum genelde MMORPG veya MOBA tarzı takılıyorum bu yüzden ses kasma vs. benim için çok da önemli değil hobi olarak ayda yılda bir Valorant giriyorum oda o kadar önemli değil. Ayrıca çok fazla müzik dinliyorum.

Dikkat ettiğim özellikler
Genel olarak insanlar bu kulaklık çok kulak terletiyor, çok ağır vs. vs. Tonlarca sorun yazmışlar ama ben bunlarla ilgili şu ana kadar kullandığım kulaklıklarda sıkıntı yaşamadım, yüksek ihtimal benim için çok da etkisi olmayan etmenler. Asıl takıldığım nokta kulaklıktan gelen dip sesler beni aşırı derecede rahatsız ediyor. Araştırmalarıma göre şu anki ekonomimizde bu fiyata çok şey istiyor gibiyim ama belki benim bilmediğim bir ürün, şansıma denk gelen bir indirim olur veya sizlerin tecrübe sahibi olduğu uygun fiyatlı F/P bir ürün vardır.

Güzel gibi duran ürünler
Gamepower Jin - kulaklık hoş duruyor ve fiyat olarak da güzel ama kullanıcı yorumlarında bir dip ses sorunu var demişler o yüzden çok tereddütlerim var.
indirimini beklediklerim
Rampage Drop Plus - yorumlar ve incelemelere göre çok iyi bir kulaklık gibi duruyor.
SteelSeries actis 1 - sürekli indirime giriyor gibi duruyor ve genel olarak fena değil sanki. Ama markadan dolayı overrated de olabilir tam anlayamadım.

Tonlarca baktım ama şu an aklımda kalanlar bunlar.

Denemedim ama güzel kulaklık gibi duruyor.
Bir de kulaklık almadan önce o kulaklığın incelemesini izle benden sana tavsiye.

Bir de kulaklık almadan önce o kulaklığın incelemesini izle benden sana tavsiye.

Kulakliga daha onceden de denk gelmistim fakat hic incelemelerine bakmamistim. Sen yazdiktan sonra arastirdim ve gercekten cok guzel bir kulaklik gibi duruyor. Satis sitelerinin 1* yorumlarinin neredeyse tami dip sesten kaynakli. Suan icin aklimin bi kenarina bunu yazdim, tesekkurler.
Hocam fiyat araştırması sonucunda ortalama 460~500 civarından 413tl düşmüş kaç gündür de araştırıyorum yeter bu kadar araştırma dedim gözü kapatıp aldım. Bakalım nasıl bi sonuç olacak :) Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme:
Öncelikle selamlar,

Bütçe: 400TL // fakat sorun oluşmazsa uzun süre kullanmayı hedeflediğim için şu ürünü kaçırmamalısın dediğiniz ürünler için esneklik payı olabilir.

Kullanım amacı
Kullanımın büyük kısmı oyunlarda geçecek. Oyun oynarken sürekli Discord'da bulunduğum için mikrofonuda bir hayli önemli. FPS oyunu oynamıyorum genelde MMORPG veya MOBA tarzı takılıyorum bu yüzden ses kasma vs. benim için çok da önemli değil hobi olarak ayda yılda bir Valorant giriyorum oda o kadar önemli değil. Ayrıca çok fazla müzik dinliyorum.

Dikkat ettiğim özellikler
Genel olarak insanlar bu kulaklık çok kulak terletiyor, çok ağır vs. vs. Tonlarca sorun yazmışlar ama ben bunlarla ilgili şu ana kadar kullandığım kulaklıklarda sıkıntı yaşamadım, yüksek ihtimal benim için çok da etkisi olmayan etmenler. Asıl takıldığım nokta kulaklıktan gelen dip sesler beni aşırı derecede rahatsız ediyor. Araştırmalarıma göre şu anki ekonomimizde bu fiyata çok şey istiyor gibiyim ama belki benim bilmediğim bir ürün, şansıma denk gelen bir indirim olur veya sizlerin tecrübe sahibi olduğu uygun fiyatlı F/P bir ürün vardır.

Güzel gibi duran ürünler
Gamepower Jin - kulaklık hoş duruyor ve fiyat olarak da güzel ama kullanıcı yorumlarında bir dip ses sorunu var demişler o yüzden çok tereddütlerim var.
indirimini beklediklerim
Rampage Drop Plus - yorumlar ve incelemelere göre çok iyi bir kulaklık gibi duruyor.
SteelSeries actis 1 - sürekli indirime giriyor gibi duruyor ve genel olarak fena değil sanki. Ama markadan dolayı overrated de olabilir tam anlayamadım.

Tonlarca baktım ama şu an aklımda kalanlar bunlar.

Sadece isteklerinizi bu kadar açık şekilde ifade ettiğiniz için kutlamak istedim.

Keşke emoji atmak yerine öneri yapsaydı biri. Kizaru almayın.
Kizaruyu neden önermiyorsun, kötü bir model mi ? İnternette baya videolarını izleyip satış sitelerinin 1* yorumlarını okudum ama genel olarak tek eksisi boştayken dip ses oluyor vs. oldu. Dip ses beni baya rahatsız eden bir konu fakat dip sesin kaynağının ledler olduğunu söyleyende çok insan var. Olmadı kapatır kullanırım diye düşündüm.

Kizaruyu neden önermiyorsun, kötü bir model mi? İnternette bayağı videolarını izleyip satış sitelerinin 1* yorumlarını okudum ama genel olarak tek eksisi boştayken dip ses oluyor vs. oldu. Dip ses beni bayağı rahatsız eden bir konu fakat dip sesin kaynağının LED'ler olduğunu söyleyende çok insan var. Olmadı kapatır kullanırım diye düşündüm.

Gamepower sevilmeyen bir marka. Ama Gamepower luna modelini kullandım ve aşırı memnun kaldım.

Sadece isteklerinizi bu kadar açık şekilde ifade ettiğiniz için kutlamak istedim.
Teşekkürler :D
Bu modeli de gördüm fakat hem benim bilmediğim bir marka olduğu için hem de çok fazla internet yorumu bulamadığım için tercih etmemiştim. Ama önerin için teşekkür ederim.
Gamepower sevilmeyen bir marka. Ama Gamepower luna modelini kullandım ve aşırı memnun kaldım.
Gamepower'in monitorunu kullanıyorum ve bi hayli memnunum. Başta yorumlarda bahsi geçen siyahları gri gibi gösteriyor yorumlarından korkarak sipariş etmiştim ve aldığımda gerçekten siyahları gri gibi gösteriyordu. Fakat biraz araştırma ve merak sonucunda sorunun kablodan kaynaklı olduğunu öğrendim. Değiştirdikten sonra çok güzel bi görüntüye sahip oldum. Yüksek ihtimal bu kulaklıklarda da ledlerden kaynaklı gelen dip sesleri insanlar yanlış algılayıp kulaklığın kötü olduğunu düşünüyorlar diye düşündüm(umarım doğru düşünmüşümdür :D). Led benim için çok önemli değil kapatır kullanırım.

Valla bak ne konular açılıyor ne yazdığını anlamıyoruz ne istediklerini anlatmıyorlar. Yemin ediyorum konuyu okudum "OH BE!" dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı