400TL klavye önerisi

Bütçe
400
E

Eğer membran bir klavye isterseniz.
Bu da kalitelidir.

Hocam bu klavye aklımda ama buna yakın 2 3 tane daha klavye olunca kararsız kaldım.
Size dememiştim yalnız.

Benim mesajımı cevaplamışsınız o yüzden dedim.

MSI Vigor GK30 nasıl bir klavye arkadaşlar?
Ya hocam uzatmayın Allah aşkına. Bu konulardan anlamadığınız aşikar. Sizin duymamış olmanız o markaları veya ürünleri kalitesiz yapmaz.

Hocam size bir sorum olacak aynı şekilde @erme hocama da. Ben şu anda,
Razer Cynosa V2 ve Redragon K512 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım.

Son düzenleme:
MSI Vigor GK30 nasıl bir klavye arkadaşlar?

Hocam size bir sorum olacak aynı şekilde @erme hocama da. Ben şu anda,
Razer Cynosa V2 ve Redragon K512 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım.
Redragon K512 güvenilir bi marka ayrıca multi medya tuşları ve makro tuşları ve yarı mekanik bence Redragon K512 almak daha mantıklı

Logitech kullanıyorum g213.. Sesli değil. Tuş hassasiyeti iyi. Bileklik var. Multimedya falan her şeyi çok iyi. RGB renk vs çok iyi tavsiye ederim. Mekanik değil. Ama oyun için çok iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam onun kronik sorunlu olduğunu duymuştum.

Vallahi kronik bir sorunu yok. Tak tak sesten hoşlanmazsan tavsiye ederim. Çok hoş bir sesi var. Kullanıcı dostu. Multimedya falan iyi özellikleri var. YouTube'da inceleme videoları var son kullanıcıların. Ben aldım pişman değilim. Suya karşı dayanıklı. Tuşlar çıkarılıp temzilik de yapılıyor. Neyse karar senin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi kronik bir sorunu yok. Tak tak sesten hoşlanmazsan tavsiye ederim. Çok hoş bir sesi var. Kullanıcı dostu. Multimedya falan iyi özellikleri var. YouTube'da inceleme videoları var son kullanıcıların. Ben aldım pişman değilim. Suya karşı dayanıklı. Tuşlar çıkarılıp temzilik de yapılıyor. Neyse karar senin.
Hocam kronik çift basma/basmama sorunu var.

Ben olsam K512 alırdım. Aynı fiyat bandındaki iki iyi ürün. İkisi de üzmez.

Hocam peki MSI Vigor GK30 nasıl bir ürün? K512 konusunda ise makro tuşları beni rahatsız eder mi sorusu var ve space tuşu biraz sesli çalışıyormuş sanırım onlar beni şüpheye düşürdü açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı