400TL klavye önerisi

Bütçe
400
Çift basma tek basma? Öyle bir sorunum yok. Neredeyse her modelde arama yaptırın bir sorundan bahseden çıkıyor. Eski üretimlerde belki vardır. Uzun süredir piyasada olan bir klavye 10 seneden fazla. Kronik sorun olsa çoktan değişirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift basma tek basma? Öyle bir sorunum yok. Neredeyse her modelde arama yaptırın bir sorundan bahseden çıkıyor. Eski üretimlerde belki vardır. Uzun süredir piyasada olan bir klavye 10 seneden fazla. Kronik sorun olsa çoktan değişirdi.

Hocam zaten sorunun kronik olması her üründe olacağı anlamına gelmiyor.

Bilmiyorum maalesef.

Rahatsız edeceğini sanmıyorum. Membran bir klavye. Sessiz olacaktır.

Peki o zaman sanırım K512 alacağım her şey için hepinize çok teşekkür ederim. Eğer fikir değiştirmez ve alırsam inceleme mutlaka atarım.

Hocam herkes o modele kronik sorunlu diyor. O yüzden onu en başından eledim. Bu arada sizde sorun olmadı diye her ürün düzgün olacak diye bir şey yok.

Önerdiğim mekaniklerin hepsi Blue Switch, yani sesli. Uyarayım baştan.
Şu rezil GameNote firmasını bir bırakın artık. Kaç kere konu açıldı switchler sorunlu diye. Content switch hiç iyi değil. Şu GameNote'u almaktansa gidip James Donkey 619S bin kat daha mantıklıdır.

Geri
Yukarı