400TL kulaklık önerisi

Bütçe
400
Arctis 1 önereyim diye girdim o bile 600 TL olmuş. HyperX Cloud Stinger alabilirsiniz ama 7.1 özelliği yok. Yerinizde olsam uygun fiyatlı işimi görebilecek bir kulaklık satın alır bütçemi piyasanın düzelmesine kadar saklardım. Bu gidişle piyasa pek düzelecek gibi değil ama :(.

Bu alınabilir, 299TL ye media markt üzerinden almıştım. Daha önce Razer Kraken, Sennhaiser GSP 300, Cloud 2 uzunca süreler kullanmış, yine corsair void, steelseries arctic gibi bir çok kulaklıgı denemiş biri olarak söylüyorum tam bir f/p ürünü. Ürünün Malzemesi gayet kaliteli ve çok şık duruyor, Büyüklüğü çok iyi, kız arkadaşıma da oldu benim koca kafama bile cuk diye oturdu. Mikrofon kalitesi gerçekten çok iyi fakat dış sesleri az çok alıyor ayarla şahane oluyor. Rahatlık konusuna gelirsek şu ana kadar maks 10 saat gibi bir süre denedim ve rahatlığından taviz vermedi. Kış olduğu için terletme sorununu kestiremiyorum fakat kaloriferli odada terletmiyor. Kablosu örgülü ve malesef dolanıyor. USB 7.1 ses kartı var çok bir şey bekleme 7.1performansı aşağı yukarı cloud 2 ile aynı. Film, müzik içinde gayet yeterli bir oyuncu kulaklığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı