400TL kulaklık önerisi

- TaoTronics SoundSurge 85 ANC: ANC aradığım bir özellik, çok iyi olmasa da özellik olarak bulunması hoş, yorumları güzel.
- Anker Q10: Müzik konusunda başarılı diyorlar, bass falan güzelmiş.
Hocam ben bunlardan bahsediyordum şahsen. Bu iki model için sordum yani. Bunlar hakkında bir yorumun var mıdır? Oyuncu kulaklıkları arasında evet CH321 daha iyidir fakat bu 2 model bana daha uygun geliyor.
Bunları görünce kulak içi alman gerektiğini düşünmeye başladım. Aktif olmasa da ZS10'da gayet iyi bir pasif gürültü engelleme mevcut. Dışarda düğün olsa duymazsın. Telefonda kullanmak için de ideal.
Hocam kulakiçi sağlık açısından daha kötü olmaz mı? Telefonda mecbur kullanıyorum da, pc de daha uzun süre kullanacağım. Pek tercih etmiyorum o yüzden.

Hocam kulak içi sağlık açısından daha kötü olmaz mı? Telefonda mecbur kullanıyorum da, PC'de daha uzun süre kullanacağım. Pek tercih etmiyorum o yüzden.

Ben günde 10 saati geçkin KZ ZS6 takıyorum, en ufak bir ağrı bile oluşmuyor. Uyurken çıkarmayı unuttuğum zaman uyanana kadar fark etmiyorum. Telefon kutularından çıkan AKG, Samsung, Apple vesaire kulaklıklar gibi "bir an önce çıkarsam" hissi yaratmıyor kesinlikle.

Ben günde 10 saati geçkin KZ ZS6 takıyorum, en ufak bir ağrı bile oluşmuyor. Uyurken çıkarmayı unuttuğum zaman uyanana kadar fark etmiyorum. Telefon kutularından çıkan AKG, Samsung, Apple vesaire kulaklıklar gibi "bir an önce çıkarsam" hissi yaratmıyor kesinlikle.
Hocam aklımda bulunsun, hiç düşünmedim kulakiçi almayı. Açıkçası şu ANC özelliği olan Taotronics hoş geldi gözüme. O daha mantıklı gibi o bütçede.

Geri
Yukarı