400TL kulaklık önerisi

Bütçe
400-500TL

Deltunder

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 400-500TL kulaklık arıyorum. Film-dizi, müzik, oyun vs. için kullanacağım. CS:GO, Valorant vs. oynadığım için ses kasmam gerekiyor. 7.1 iyi bir özellik mi kötü mü tam anlamadım bazıları kötü diyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe 24 TL artarsa.

Merhaba, 400-500TL kulaklık arıyorum. Film-dizi, müzik, oyun vs. için kullanacağım. CS:GO, Valorant vs. oynadığım için ses kasmam gerekiyor. 7.1 iyi bir özellik mi kötü mü tam anlamadım bazıları kötü diyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam 7.1 olayı kulaklıktan kulaklığa değişir, Rampage Comfort adlı kulaklığın 7.1 özelliği harikayken Logitech G432 adlı kulaklığın 7.1 olayı berbat. Ben Logitech G432 kullanıyorum ancak 7.1 olmaması beni hiç rahatsız etmedi hatta stereo daha kullanışlı.

Kulaklık önerisine de gelirsek indirime denk gelirseniz Logitech G432 alabilirsiniz. Şahsen kendim kullandığım bir kulaklık ve 500 TL'ye alınabileceğini düşünüyorum.

Kulaklığın indirimsiz fiyatı da bu linkte: LOGITECH G G432 7.1 Surround Ses Oyuncu Kulaklığı

Hocam 7.1 olayı kulaklıktan kulaklığa değişir, Rampage Comfort adlı kulaklığın 7.1 özelliği harikayken Logitech G432 adlı kulaklığın 7.1 olayı berbat. Ben Logitech G432 kullanıyorum ancak 7.1 olmaması beni hiç rahatsız etmedi hatta stereo daha kullanışlı.

Kulaklık önerisine de gelirsek indirime denk gelirseniz Logitech G432 alabilirsiniz. Şahsen kendim kullandığım bir kulaklık ve 500 TL'ye alınabileceğini düşünüyorum.

Kulaklığın indirimsiz fiyatı da bu linkte: LOGITECH G G432 7.1 Surround Ses Oyuncu Kulaklığı

Bende uzun süre bu kulaklığı düşündüm fakat eski bir model sanırım belki daha iyileri vardır diye konu açtım.

Bende uzun süre bu kulaklığı düşündüm fakat eski bir model sanırım belki daha iyileri vardır diye konu açtım.

Evet hocam siz de haklısınız almışken yeni bir şey almak lazım. Size bir öneride bulunmak istiyorum, Corsair Void serisine bulaşmayın. Ben bir deneyeyim dedim pişman oldum, Corsair Void Pro ve Corsair Void Elite aldım ikisi de verdiğim parayı zerre kadar hak etmiyorlar pişman oldum, siz de aynı pişmanlığı yaşamayın

Evet hocam siz de haklısınız almışken yeni bir şey almak lazım. Size bir öneride bulunmak istiyorum, Corsair Void serisine bulaşmayın. Ben bir deneyeyim dedim pişman oldum, Corsair Void Pro ve Corsair Void Elite aldım ikisi de verdiğim parayı zerre kadar hak etmiyorlar pişman oldum, siz de aynı pişmanlığı yaşamayın.

Onları da görmüştüm çok güzel gözüküyordu sonradan vazgeçtim iyi ki vazgeçmişim o zaman 😀

Bütçe 24 TL artarsa.

HS60 Pro'yu inceledim hepsinde ses kartı ve mikrofon sorunlu şikayeti var, belki satıcıdan dolayıdır dedim 524TL olandan 750TL olana kadar hepsinde var aynı şikayet.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı