400TL kulaklık önerisi

Bütçe
400
Daha fazla  
Hocalarım benim bir kulaklığım vardı gamenoteH2016D şu an bozuldu garanti belgesi de kayıp. Okulda yiyip içmeyerek para toplayacağım hangi kulaklıkları önerirsiniz? Güzel kaliteli bir ürün varsa önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata alabileceğin en iyi oyun kulaklığı Gamepower Medusa 7.1. Nazikte davransan hunharca da kullansan garip bir şekilde 1.5 - 2 sene ömrü var. 2 Tane eskittim daha fazla para verip farklı bir kulaklığa geçeceğim. 1000₺ kadar çıkarsan stereo al derim daha kaliteli hiç değilse. Bu fiyat bandında medusa, 600-700 ₺ civarı stereo, daha üstüne kaliteli bir markanın 7.1 'i mantıklı olur.

Bu fiyata alabileceğin en iyi oyun kulaklığı Gamepower Medusa 7.1. Nazikte davransan hunharca da kullansan garip bir şekilde 1.5 - 2 sene ömrü var. 2 tane eskittim daha fazla para verip farklı bir kulaklığa geçeceğim. 1000₺ kadar çıkarsan stereo al derim daha kaliteli hiç değilse. Bu fiyat bandında Medusa, 600-700 ₺ civarı stereo, daha üstüne kaliteli bir markanın 7.1'i mantıklı olur.

Jin nasıl olur hocam?

Bu fiyata alabileceğin en iyi oyun kulaklığı Gamepower Medusa 7.1. Nazikte davransan hunharca da kullansan garip bir şekilde 1.5 - 2 sene ömrü var. 2 tane eskittim daha fazla para verip farklı bir kulaklığa geçeceğim. 1000₺ kadar çıkarsan stereo al derim daha kaliteli hiç değilse. Bu fiyat bandında Medusa, 600-700 ₺ civarı stereo, daha üstüne kaliteli bir markanın 7.1'i mantıklı olur.

Gerçekten 1 yıl kullanabildiniz mi? Benim aldığım kulaklıklar 4 aya bozuluyorda.

Merhaba, öncelikle uzak durmanız gereken markalar;
Gamepower
Rampage
Philips
Gamenote
Ve ya adında "Game" olan tüm markalardan uzak durun.
2.si, bu fiyata iyi bir şey yok. Ben de ucuz aldım şimdi pişmanım yine alacağım, zamanında 700₺ verseydim şimdi 1000₺ vermeyecektim...
Yan almışken kaliteli alın yoksa arıza konusu açarsanız 4 ay sonra.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, öncelikle uzak durmanız gereken markalar;
Gamepower.
Rampage.
Philips.
Gamenote.
Ve ya adında "Game" olan tüm markalardan uzak durun.
2.si, bu fiyata iyi bir şey yok. Ben de ucuz aldım şimdi pişmanım yine alacağım, zamanında 700₺ verseydim şimdi 1000₺ vermeyecektim...
Yan almışken kaliteli alın yoksa arıza konusu açarsanız 4 ay sonra.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam benim de param yok para biriktiriyorum harçlıkla, maalesef pahalı.

İndirim bekleyip bunu alın derim saçma sapan merdiven altı ürünlere para vermeye değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı