400TL Rampage USB girişli, bilek destekli RGB klavye önerisi

Bütçe
400 tl
Dostum şu an Redragon ındrah kullanıyorum ve memnunum. Rampage ve Gamepower gibi markalardan alışveriş yapmanı tavsiye etmiyorum. Eğer klavyeyi merak ediyorsan linki.

Burada marka değil model öneririz. Dünyanın en kaliteli markalarından olan Logitech'in G300s modeli sorunludur misal. Size marka değil model önerilmiş.(Izoly ve Turbox çöpleri hariçtir onlar hep çöpler)
ama ben sizden marka istiyorum çünkü herkes bloody trust redragon bu markaları öneriyor ancak rampagein büyük bi firma olduğu halde kötüleniyor neden koskoca rampage değilde redragon
yada trust

ama ben sizden marka istiyorum çünkü herkes bloody trust redragon bu markaları öneriyor ancak rampagein büyük bi firma olduğu halde kötüleniyor neden koskoca rampage değilde redragon
yada trust
Rampage kalitesiz. Hatta açtığım konulardan birinde birisi direk Çin'den gelen ürüne marka etiketi yapıştırıp sattığını söylemişti.

Ama ben sizden marka istiyorum çünkü herkes Bloody Trust Redragon bu markaları öneriyor ancak Rampage'in büyük bir firma olduğu halde kötüleniyor neden koskoca Rampage değil de Redragon.
Ya da Trust.

Çünkü o koskoca Rampage japon pazarı kalitesindeki malları satıyor. Rampage alınacak tek şey E900 Pro o ise buradan alınır. EKSA E900 Pro sanal 7.1 Surround ses oyun kulaklığı Led USB/3.5mm kablolu mikrofonlu kulaklık ses kontrolü Xbox PC oyun|Telefon Kulaklıkları ve Radyo Kulaklıkları| - AliExpress
Tüm ürünlerini değil modellerini öneriyoruz. Trust alın diyen yoktur burada bilgili bir şekilde.

Rampage kalitesiz. Hatta açtığım konulardan birinde birisi direk Çin'den gelen ürüne marka etiketi yapıştırıp sattığını söylemişti.

O ürün bu işte. Kendisi Türkiye de drop Plus olarak anılır.

Sanırım ne demek istediğinizi anladım peki ya Monster o nasıl mosnterın ekipmanlarını hiç kullanmadım ama önerisi yapılmış.

Sadece K3 Pro(Red Switch) klavyesi güzeldir. Onun dışında laptopları genellikle kalitesiz ısınan kötü malzeme kalitesine sahip ürünlerdir.

500 TL bütçeye bunu aldım 1 ay içerisinde inceleme gelecek bir hocamız kullanıyordu ama adını hatırlamıyorum bilenler etiketlerse sevinirim.
430 TL'ye geliyor nasıl 500'e aldınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı